Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

27 грудня 2022 року в онлайн форматі відбувся круглий стіл «Молодіжні субкультури: аніме та к-поп» з циклу заходів «Бібліотека і студентство: діалоги», організований нашою бібліотекою спільно з сектором медіа-простору студентського самоврядування (модератори: Ірина Киричок, директорка НБ ХНМУ, та Катерина Остроухова, студентка 2 курсу, 2 мед. ф-т, 20 група).

Студенти підготували презентації:

 • Аніме як окрема субкультура (спікер: Максим Скакунов, студент 1 к., 2 мед. ф-т, 17 гр.)

 • Феномен к-поп та дорам (спікерка: Катерина Остроухова, студентка 2 к., 2 мед. ф-т, 20 гр.)

 • Представники к-поп: гурт "Stray Kids" (спікерка: Ольга Тислюкова, студентка 1 к., 3 мед. ф-т, 33 гр.)

Про свій досвід знайомства з аніме розказала кандидат соціологічних наук Ольга Федоренко, викладачка кафедри філософії. До обговорень долучились й інші учасники, в тому числі студенти Володимир Корчагін, Ганна Демченко, Оксана Черепащук, Олександр Чистяков. Приємно, що до заходу долучаються й батьки наших студентів, тим більше, що війна сьогодні роз'єднала рідних, друзів, а такий захід - ще одна можливість побачити одне одного, поспілкуватись. Так, своїми думками щодо уподобань доньки, підтримки її захоплення к-поп поділилась мама Ольги Тислюкової, зазначивши, що цей шлях для неї був непростий, проте вона стала більше розуміти доньку. Важливо, що захоплення якимось напрямом субкультур допомагає молодій людині розібратися у собі, організувати свій внутрішній світ, будувати комунікації з навколишнім світом, набувати навичок soft skills

Круглий стіл, до якого змогли приєднатися 32 учасника, пройшов в активному обговоренні, у теплій дружній атмосфері. Запропоновано продовжити цикл круглих столів «Молодіжні субкультури». Отже, далі буде.

 

Інтернет-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державні е-послуги