Наші акції

Untitled-3

 

"Як не горю – я не живу…" : 130 років від дня народження Павла Григоровича Тичини, українського поета.

Презентація

ЖІНКА-СИМФОНІЯ:
віртуальна виставка до 60-річчя від дня народження української письменниці та громадської діячки ОКСАНИ СТЕФАНІВНИ ЗАБУЖКО

"Великі майстри слова" 

Гі де Мопассан та Рей Бредбері – ювіляри серпня 2020 року

МАЙСТРИ РЕАЛІСТИЧНОГО ТА ПРИГОДНИЦЬКОГО РОМАНУ: Еміль Золя і Рафаель Сабатіні – ювіляри квітня 2020 року: віртуальна виставка
Поезія – одне із найважливіших культурних надбань людства, головний рушій творчості і передачі внутрішнього прагнення людини до самоствердження. Завдяки найкращим зразкам поетичного слова встановлюється міжкультурний діалог, який є невичерпним джерелом натхнення! Поезія неповторна, і має властивість розповідати про буденні й небуденні речі простою мовою, але кожного разу розкривати їх по-новому. Існує твердження, що поезія — це голос істини, голос правди...
Романи Сергія Жадана стали бестселерами країни та перекладені 13 мовами світу. Лауреат багатьох українських та міжнародних літературних конкурсів і премій, серед яких «Коронація слова», «Книга року Бі-Бі-Сі», «ЛітАкценти», нагорода Вільгельма Телля тощо. На сьогодні він вважається одним з найпопулярніших авторів України, який здатен зібрати в одному залі кілька сотень представників різних соціальних мікрогруп. Сергій Жадан – той, хто майже усіма ушанований і далеко не всіма читаний, багатьма чутий, але не всіма почутий!
З нагоди 45-річчя видатного українського письменника співпробітниками Наукової бібліотеки ХНМУ підготовлено віртуальну виставку «Голос сучасності».

Тарас Григорович Шевченко - символ української нації

Слова його надихають не одне покоління прихильників української поезії. Кожен рядок його вірша як пророцтво! Тарас Григорович Шевченко - символ української нації, яка промовляє його вустами. Видатна людина, яка творила усе своє життя - напувала власним прикладом - письменник є автором 237 віршів та поем.

До 205-річчя від дня народження видатного українського поета і художника було підготовлено віртуальну виставку "Його пророче слово лунає крізь віки..."

Людина у живописі Тараса Григоровича Шевченка: до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка, видатного українського поета та художника.

Презентація підготовлена до студентської наукової конференції, яка була присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

До 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861), видатного українського поета.