Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

ЩО ДЛЯ СТУДЕНТА Є УНІВЕРСИТЕТСЬКА БІБЛІОТЕКА

 

Що думають студенти про бібліотеку, чи влаштовує їх організація нашої роботи, як вони ставляться до якості інформаційно-бібліотечного обслуговування? Такі питання хвилюють весь колектив бібліотеки.

Восени 2017 року ми разом із студентським самоврядуванням університету провели веб-опитування «Для мене Наукова бібліотека ХНМУ – це…». Веб-анкету заповнили 643 респондента. Студенти всіх курсів і факультетів ХНМУ відповідали лише на одне запитання – що для них сьогодні є бібліотека університету.

Вислови різні – і схвальні відгуки, і конструктивні зауваження, а є такі, що змушують серйозно замислитися та терміново вирішувати питання. Але все ж таки позитивних відповідей більшість – 79%, адже для студентів бібліотека є головним інформаційним центром, джерелом знань, зоною комфорту й дозвілля тощо, незадоволених роботою бібліотеки – 11%, а таких, що поки не визначили місце бібліотеки у своєму житті, наприклад, «Бібліотека це бібліотека», «Ще не була там» або «Я не знаю» – 10%.

Ці відповіді дуже важливі для розуміння – яке місце у житті й навчанні студента посідає сьогодні бібліотека, у якому напрямку ми маємо рухатись у своєму розвитку, аби задовольняти потреби користувачів, створити максимально комфортні умови для спілкування з ними. Тож всі пропозиції й зауваження обов’язково будуть враховані при організації подальшої діяльності університетської бібліотеки.

А ще наші студенти після опитування зробили відео, у якому поділились думками щодо нашої бібліотеки. Колектив бібліотеки щиро вдячний всім, хто прийняв участь у створенні відео! Окрема подяка студентам Віктору Шапошнику та Альоні Кот!

Інтернет-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державні е-послуги