Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

Дякуємо всім, хто бере участь в нашому благодійному проекті!

Валентинки від маленьких пацієнтів

14 лютого 2023 р. в межах благодійного проекту «Світ у дитячих долоньках» співробітники Наукової бібліотеки ХНМУ Тетяна Бабак та Катерина Чеховська разом зі студентами Харківського національного медичного університету Анастасією Богуславською, Ліною Федоровою та Олексієм Тараном відвідали маленьких пацієнтів Харківської міської дитячої клінічної лікарні №16.

У День святого Валентина діткам запропонували створити валентинки для своїх рідних, близьких, друзів. Малеча охоче відгукнулась на цю ідею та із завзяттям поринула у творчій процес, який проходив у дуже жвавій та веселій атмосфері. Після майстер-класу з виготовлення святкових листівок-валентинок діти отримали «Коробки хоробрості», зібрані учасниками проєкту. Серед подарунків – альбоми, кольоровий папір, фломастери, кольорові олівці, ручки тощо – все для творчості маленьких, але хоробрих пацієнтів.

ПРОЄКТ ТРИВАЄ – ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

Більше фото на сторінці НБ ХНМУ у Facebook

 

Об'єднані заради дітей

 

Попри війну наш проєкт відновив свою роботу!

Наукова бібліотека ХНМУ об'єднала зусилля проєкту "Світ у дитячих долоньках" з роботою проєкту Студентського самоврядування ХНМУ "Лікар-малюк".

7 лютого 2023 р. бібліотекарі і студенти ХНМУ відвідали маленьких пацієнтів в Обласній дитячій клінічній лікарні.

 

Студенти проводили з дітками хібукі-терапію, разом граючи в лікарів і лікуючи іграшки. А бібліотекарі подарували Коробку хоробрості, в якій було все для творчості, й провели арт-терапію.

Посмішки на обличчях дітей та гарний настрій - головний результат візиту наших волонтерів!

Більше фото на сторінці НБ ХНМУ у Facebook

Продовжуємо проєкт!

 

2021     2020-2019     2018     2017     2016    

 

З 2022 року всі матеріали проекту розміщуються на сторінці НБ ХНМУ у Facebook

Інтернет-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державні е-послуги