Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

Дякуємо всім, хто бере участь в нашому благодійному проекті!

14.03.2018  ВЕСНЯНІ КВІТИ ПІД СНІГОМ

14 березня 2018 року наші волонтери, співробітники Наукової бібліотеки ХНМУ, навідалися до онкохворих діточок 1-ї ОДКЛ і передали їм подарунки – альбоми та розмальовки, олівці та набори для творчості. 

І не дивлячись на те, що цього дня за вікном йшов сніг, говорили про весну, весняне жіноче свято. Дітки на деякий час відчули себе флористами і під час бесіди створювали кошики з квітами для мам та бабусь. Приємно було спостерігати за тим, як умілі рученята формують невеличкі квіткові композиції та наповнюють їх позитивом та гарним настроєм.

Можна тільки уявити, які емоції переповнятимуть тих, кому призначені ці подарунки!

 Наснаги та творчих успіхів у подальшій роботі дітям!

14.02.2018 НАША ВДЯЧНІСТЬ!

Висловлюємо щиру подяку партнеру нашого проекту Сєргєєвій Марині, яка 14 лютого 2018 року передала для діток матеріали для творчості – кольорові картон та папір, непроливайки та фарби. Такі матеріали незамінні у натхненній та креативній роботі маленьких майстрів.

15 лютого – Стрітення Господнє, а також це ще й Міжнародний день онкохворої дитини. І, мабуть, не випадково, що саме цього дня співробітники нашої бібліотеки навідалися до онкохворих діток 1-ї ОДКЛ. Як завше всі дітки отримали подаруночки – альбоми, фарби, цікаві набори для творчості. А ще приємним сюрпризом для кожного стали симпатичні сніговички, яких виготовили наші співробітники.

Тема лютневої зустрічі – «Зима», а основним завданням було створення спільної картини під назвою «Прощання з тітонькою Зимою». Наше заняття розпочалося з цікавої історії про маленьку Сніжинку, а ми потім перейшли до обговорення деталей картини. Це все нагадувало складання пазла. Так цікаво було спостерігати як діти викладають свої ідеї фарбами на папері, які потім перетворилися на маленький шедевр. Та найприємнішим моментом у роботі був навіть не малюнок, а щирі, сонячні та привітні дитячі та батьківські посмішки та гарний настій.

Ці картини будуть прикрашати відділення та підіймати настрій дітям та батькам.

ПРОЕКТ ТРИВАЄ! ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

17.01.2018  РІЗДВЯНІ ГОСТИНИ

Візит наших волонтерів, співробітників Наукової бібліотеки ХНМУ, до маленьких пацієнтів онкологічного відділення 1 ОДКЛ м. Харкова припав у дні різдвяних святок, 17.01.2018 року. З нагоди свят діткам були підготовлені невеличкі подарунки – альбоми та фломастери, книжечки з цікавими завданнями, пазли та конструктори, іграшки, набори для поробок. Крім подарунків діти та батьки отримали набори для створення картин-аплікацій – картон, наліпки-розмальовки, клей та стрази.

Хай творчість надає їм сили!

12.01.2018  НАША ВДЯЧНІСТЬ!

Висловлюємо щиру подяку нашим постійним партнерам, асистенту кафедри неврології № 2 Марковській Олені Володимирівні та доценту кафедри патологічної анатомії Шапкіну Антону Сергійовичу, які 12.01.2018 року передали дітям матеріали для творчості – фарби, кольоровий картон та клей, фломастери, набори для поробок, стікери.

ПРОЕКТ ТРИВАЄ! ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

 2017      2016