Наші акції

Untitled-3

 

Дякуємо всім, хто бере участь в нашому благодійному проекті!

27 березня НАША ВДЯЧНІСТЬ!
Минулого тижня наша волонтерка Anna Pylypenko передала для пацієнтів онковідділення 1 ОДКЛ Харкова подарунки від Петропавлівської ЗОШ Куп'янського району для організації дозвілля, зібрані в рамках нашого проекту.

Щира подяка педагогам і учням школи, а також їх батькам!

24 березня НАША ВДЯЧНІСТЬ!

Наші колеги з Науково-технічної бібліотеки Харківського національного автомобільно-дорожнього університету в рамках благодійного проекту принесли для дітей онковідділення 1 ОДКЛ та вихованців дитбудинку Харкова цікаві подарунки: настільні ігри, розмальовки, канцтовари, а також книжки для бібліотечки. Все більше людей підтримує наш проект!


Щира подяка колегам!


24 березня НАША ПОДЯКА!

Олександра Яковлева, співробітник бухгалтерії ХНМУ, передала подарунки для дітей, які потребують особливої уваги. 


Щира вдячність за участь у нашому проекті! Приєднуйтесь!

 

23.03.2017  НАША ПОДЯКА!

23 березня колеги з Наукової бібліотеки НТУ "ХПІ", яка приєдналася до проекту, вкотре принесли нашим підопічним все для організації дозвілля - і настільні ігри, і набори для творчості. Найближчим часом ці подарунки будуть передані дітям!
Щиро дякуємо, колеги!

 

22.03.2017  НАША ВДЯЧНІСТЬ!

22 березня до нас завітали колеги - співробітники кафедри терапевтичної стоматології ХНМУ і принесли багато цікавинок для дітей, зібраних в рамках нашого проекту. Зошити та альбоми для малюванн, олівці та фарби, ручки із смайликами, фломастери, дерев'яні вироби для розмальовки та багато іншого. Все це отримають діти з онкологічного відділення 1 ОДКЛ та Будинку малюка № 3 Харкова.
Щира подяка всім небайдужим!

19.03.2017 ВІЗИТ ДО МАЛЕНЬКИХ ВИХОВАНЦІВ

В рамках проекту наші волонтери - співробітники Наукової бібліотеки ХНМУ разом із волонтерами руху "Ера милосердя" - студентами ХНМУ відвідали маленьких вихованців Дитячого будинку № 3 м. Харкова. Вони принесли з собою іграшки, одяг, книжки, канцтовари, зібрані в рамках проекту, а також солодощі і фрукти.
Різноманітні розваги, малювання - це те, що необхідно дітлахам. Цим і займались волонтери з дітьми. А також наша співробітниця організувала "День гарної зачіски", чому дуже зраділи вихователі, а діти із задоволенням сідали у крісло до "парикмахера" :)
Час минув швидко, у гарному настрої і з користю для всіх!

07.03.2017 СКРАПБУКІНГ: МАЙСТЕР-КЛАС ВІД ВОЛОНТЕРІВ ДО СВЯТА!

7 березня, у переддень Свята всіх жінок, наші волонтери відвідали маленьких пацієнтів з онковідділення 1 ОДКЛ Харкова. Кожному з діточок подарували набори для творчості, зібрані в рамках нашого проекту. А щоб свято стало справжнім, разом з хлоп'ятами та їхніми батьками займались скрапбукінгом - робили святкові листівки: діти - для своїх мам, і навіть батьки з натхненням працювали над листівками для своїх донечок. Творча атмосфера - те, що їм треба!

06.03.2017   НАША ВДЯЧНІСТЬ

Сьогодні до нашого проекту долучилися співробітники кафедри біотехнологій та студенти факультету фармації, управління та адміністрування Національного фармацевтичного університету - вони передали для хворих діточок та вихованців дитбудинків все для творчості, а також м'які іграшки для малечі. Студенти НФаУ виказали готовність бути партнерами проекту! 


ЩИРО ДЯКУЄМО ВСІМ, ХТО ПРИЄДНАВСЯ ДО НАШОГО ПРОЕКТУ

23.02.2017 

БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ ОБ'ЄДНУЄ НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ

До Благодійного проекту "Світ у дитячих долоньках" приєднались колеги з фундаментальної бібліотеки Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, які завітали до нас 24 лютого з подарунками для дітей. Ознайомились з експозицією творчих робіт маленьких пацієнтів онкологічного відділення 1-ї ОДКЛ Харкова.
Дякуємо, колеги!

21.02.2017

НАША ВДЯЧНІСТЬ!

Висловлюємо щиру подяку нашим колегам з Наукової бібліотеки НТУ «ХПІ», які приєдналися до Благодійного проекту «Світ у дитячих долоньках» та 21 лютого 2017 року передали для діточок подарунки – канцелярське приладдя (альбоми, зошити, кольорові олівці, фарби, фломастери, пензлики, клей), набори для творчості, іграшки, книги, а також необхідні засоби гігієни.

 

15.02.2017

З ВАЛЕНТИНКАМИ ДО ДІТОЧОК

15 лютого проголошено Міжнародним днем онкохворої дитини. При такому захворюванні важливим є покращення не тільки фізичного стану, а й емоційного. Тож напередодні, 14 лютого, співробітники Наукової бібліотеки ХНМУ в рамках проекту навідалися до онкохворих діточок 1-ї ОДКЛ (м. Харків). Більшість дітей до лікарні прибули нещодавно. Всі дітки отримали подаруночки – фарби, пластилін, 3D-пазли, книжечки, набори для аплікацій, розмальовки тощо. Так як наш візит припав на день Святого Валентина, нами були закуплені та підготовлені матеріали для виготовлення валентинок – серця з пінопласту та картону. Фантазії діток не було меж! Стрічки, мотузки, стрази, кольоровий папір, блискітки… Все це перетворилось на неймовірні композиції, створення яких дозволило проявити креативний погляд, а також подарувало позитивні емоції і дітям, і їх батькам, і нам. А по закінченні деякі валентинки стали приємним сюрпризом для медичного персоналу!

 

14.02.2017

КАЗКОТЕРАПІЯ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ПАЦІЄНТІВ

А ще в ході наших зустрічей з дітками з онкологічного відділення 1-ї ОДКБ (м. Харків) ми використовуємо казкотерапію як елемент бібліотерапії. Адже книги називають «ліками для душі». Вони мають певний вплив на духовний, душевний і фізичний стан людини, що читає. Прочитане слово викликає різні емоції, і найчастіше радісні.

14 лютого в черговий раз ми змогли в цьому переконатися самі, коли читали казки дітям в онкологічному відділенні. Їх щасливі очі і посмішки були тому підтвердженням. Дуже потрібна хоча б маленька «бібліотечка на одній полиці», щоб подарувати дітям хвилини радості. Давайте об'єднаємося і зберемо таку бібліотечку!

12.02.2017

ВІЗИТ ДО ДИТЯЧОГО БУДИНКУ

В рамках проекту 12 лютого 2017 року співробітники Наукової бібліотеки ХНМУ Попова Л.М. і Вінокурова Я.Е. разом із студентами-волонтерами «Ери милосердя» ХНМУ прийшли до маленьких вихованців Будинку малютки № 3 м. Харкова. Тут знаходяться дітлахи віком до 6-7 рочків. Наші волонтери провели час з малюками, які були вивезені із зони АТО, - розважали їх, гралися разом. Були передані речі, іграшки, фрукти та солодощі. Висловлюємо велику подяку всім, хто не залишився байдужим і разом з нами підготував подарунки для діточок!

 10.02.2017

Велика подяка співробітникам Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна за подарунки дітям!

У день Святого Валентина йдемо до хлопців в онкологічне відділення 1-ї ОДКБ Харкова з подарунками від проекту та ідеями творити!

 12.01.2017

В переддень Старого Нового року співробітники нашої бібліотеки завітали до маленьких пацієнтів онкологічного відділення 1-ї ХОДКЛ з невеличкими подарунками – книжками, водними та антистресовими розмальовками, матеріалами для творчості тощо. Вели бесіди про зимові свята Різдва Христового та Новий рік за старим стилем – розповідали самі та слухали малечу.

Разом з дітками під час розмови виготовляли новорічні прикраси – ялинкові кульки. Які ж тільки креативні діти! Кожна кулька по закінченню роботи стала шедевром! Вся робота та бесіди з дітьми супроводжувалися веселим сміхом та гарним настроєм!

Щира подяка Світлані Губаревій за розмальовки та Ганні Денисенко (Пилипенко) за активну участь в нашому проекті!

    

06.01.2017

Напередодні Різдва ми передали пацієнтам онковідділення 1-й ХОДЛБ дерев'яних гномиків та сніжинки для розмальовки, набори для декупажу та інші матеріали для творчості. За роботою у дітлахів і настрій покращується!

      
          

21.12.2016

В нашій бібліотеці відкрилась виставка малюнків та виробів, зроблених діточками з онкологічного відділення 1-ї ХОДКЛ. Це їм в рамках нашого проекту були передані набори для творчості – і ось результат! Напередодні року Півня тематика виставки новорічна! Це – малюнки аквареллю  та олівцями, чудові вироби у вигляді півників, аплікація новорічної ялинки, її гілочки - це дитячі долоньки, обведені на папері і вирізані ножицями. І, нарешті, особливо зворушливе серце з написом "Бібліотекарям!"

  

 

  

Спасибі малечі! НАШ ПРОЕКТ ТРИВАЄ!

19.12.2016

Наші співробітники передали маленьким пацієнтам онкологічного відділення 1-ї ХОДКЛ від Святого Миколая подарунки - книжки, розмальовки, матеріали для творчості, ігри та інше. Читали їм вірші, розповідали про свято Святого Миколая.

Малеча чекала на нас і підготували сюрприз - на ватмані зробили аплікацію новорічної ялинки, кошик для подарунків та інші саморобки - ці вироби дорогого коштують! Незабаром у бібліотеці буде представлена виставка їх новорічних саморобок – запрошуємо переглянути!

 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ПРОЕКТУ - ДІТИ ПОТРЕБУЮТЬ НАШОЇ УВАГИ

Наш благодійний проект давно вийшов за межі Наукової бібліотеки і університету. У ньому беруть участь наші колеги і студенти з інших вишів Харкова. Ось і зараз студенти Хассан Маташ (ХНУМГ), Алі Ассі (НФаУ), Мохамед Харбе і Алі Себліні (НТУ «ХПІ») передали маленьким пацієнтам 1-ї ХОДКЛ настільні ігри та інші необхідні речі.

 

01.12. 2016

До нас прийшли хлопці та дівчата з Харківського університетського ліцею - Лейла Нууруллаєва, Михайло Довгих і Кирило Письменний. Виявилося, що, дізнавшись про наш благодійний проект, всі учні ліцею зібрали подарунки дітям - книги, матеріали для виробів, розвиваючі ігри, пазли і багато іншого.

Величезна подяка учням Харківського університетського ліцею за участь у нашому проекті!

26.10.2016

26 жовтня представники Наукової бібліотеки ХНМУ знову відвідали дітей онковідділення ХДКБ № 1 та передали для них в рамках благодійного проекту «Світ у дитячих долоньках» матеріали для творчості та книги, зібрані під час акції «Подаруй книгу дітям», що проходила вже не в перший раз.

З тих матеріалів, що ми з вами передаємо маленьким пацієнтам, виходять чудові творіння. Чого варта виставка цих робіт за темою «Космос», представлена у читальному залі Наукової бібліотеки! Ми дякуємо всім небайдужим, хто надав допомогу!

 Проект триває, приєднуйтесь! Діти чекають нашої уваги!

 23.09.2016

Сьогодні подарунки для діток принесли наші колеги з Наукової бібліотеки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого! Це канцтовари та розвиваючі ігри. ЩИРО ДЯКУЄМО, КОЛЕГИ!

20 вересня 2016 року канцтовари та одноразові пелюшки нашими співробітницями були передані маленьким пацієнтам онкологічного і алергологічного відділень 1-й ХОДКЛ і їх мамам.
Подивіться які вироби роблять дітки в відділеннях!

 

19.09.2016

 

Сьогодні до нас завітали студенти 3-ї групи 4-го курсу І-го медичного факультету ХНМУ. Вони дізналися про наш проект з соц.мереж і для маленьких пацієнтів принесли фломастери і олівці, альбоми та зошити та інше, які зібрали всією групою. Щиро дякуємо за участь у проекті!

 

16.09.2016

 

Сьогодні для маленьких пацієнтів онкологічного відділення першої ХОДКЛ ми отримали набори для виробів і малювання – фломастери, фарби, кольоровий папір, зошити, клей і багато іншого. Висловлюємо щиру подяку колективу кафедри неврології № 2 (завідувач кафедри О.Л. Товажнянська) та начальнику адміністративно-господарської частини ХНМУ А.А. Григорян!

01.09.2016

Наукова бібліотека Харківського національного медичного університету продовжує реалізацію проекту «Світ у дитячих долоньках». Місія проекту: залучити небайдужих людей до допомоги в організації дозвілля дітей − пацієнтів онкологічного відділення першої Обласної дитячої клінічної лікарні м. Харкова.

«Діти потребують нашої уваги. Допомагайте разом з нами!» − наше звернення до всіх небайдужих.

Купити ігри та матеріали для виробів, пограти з дітьми, зайнятися творчістю або читанням книг − це те найменше, чим ми можемо порадувати і прикрасити життя маленьких пацієнтів. Спілкування, моральна та духовна підтримка – це хоч трохи допоможе відволікти їх від болю та страждань. Найкраща нагорода – це посмішки на обличчях дітей!

Проект триває. Наші контакти: (057) 705 07 21, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.