Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

СЛУЖБА ДИСТАНЦІЙНИХ ПОСЛУГ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ ХНМУ

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформаційно-бібліографічний відділ 057 707 72 95

Консультації від провідних фахівців бібліотеки з широкого кола питань, що стосуються досліджень, навчання та викладання

  • ДЖЕРЕЛА НАУКОВОЇ ТА ОСВІТНЬОЇ ІНФОРМАЦІЇ: інформаційний пошук, користування повнотекстовими, реферативними БД, інформаційно-пошуковими системами, наукометричними інструментами, бібліографічними менеджерами тощо.

Консультанти: Кравченко Світлана Анатоліївна, Куц Ольга Володимирівна, Нєботова Олена Богданівна

  • ПИТАННЯ ПУБЛІКАЦІЙНОЇ АКТИВНОСТІ: перевірка наявності періодичних видань та статей у БД Scopus та Web of Science, підбір видань, що індексуються наукометричними БД для опублікування результатів наукової діяльності тощо.

Консультанти: Кравченко Світлана Анатоліївна, Куц Ольга Володимирівна

Консультанти: Куц Ольга Володимирівна, Кравченко Світлана Анатоліївна

Консультанти: Кравченко Світлана Анатоліївна, Куц Ольга Володимирівна

  • АКАДЕМІЧНА АНТИПЛАГІАТ-СТРАТЕГІЯ: як уникнути академічного плагіату, порядок перевірки у ХНМУ текстових документів на наявність запозичень, особливості антиплагіатних інтернет-систем StrikePlagiarism і Unichek, інтерпретація звітів про перевірку тощо. Для онлайн-замовлення перевірки текстових документів на оригінальність необхідно заповнити заяву і разом з електронним варіантом документа (повністю готовим до публікації) у форматі doc чи docx надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Консультант: Павленко Тетяна Борисівна

  • РОЗМІЩЕННЯ (САМОАРХІВУВАННЯ) МАТЕРІАЛІВ В РЕПОЗИТАРІЇ ХНМУ: правила внесення метаданих, вимоги до оформлення електронних версій, загальні рекомендації щодо реєстрації користувача та розміщення матеріалів тощо. В разі зміни модератора необхідно оновити службову записку від завідувача кафедри (підрозділу) та надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультанти: Борзенкова Вікторія Миколаївна, Павленко Тетяна Борисівна

  • ЕЛЕКТРОННА ДОСТАВКА ДОКУМЕНТІВ (ЕДД): замовляйте та отримуйте на свою електронну пошту цифрову копію документа (статті чи тез конференцій, фрагменту чи розділу видання тощо) з фонду Наукової бібліотеки ХНМУ для використання в навчальних або дослідницьких цілях. Для отримання цифрової копії документу необхідно заповнити форму з наданням необхідної інформації 

Консультант: Заговора Марина Вікторівна

КОНТАКТИ КОНСУЛЬТАНТІВ

Борзенкова Вікторія Миколаївна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заговора Марина Вікторівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кравченко Світлана Анатоліївна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Куц Ольга Володимирівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нєботова Олена Богданівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Павленко Тетяна Борисівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.