Наші акції

Untitled-3

 

 

В Україні спостерігається тенденція до поширення соціально небезпечних хвороб, серед яких: туберкульоз, наркоманія, ВІЛ/СНІД, алкоголізм. За експертними оцінками українців, що хворіють  на соціально небезпечні хвороби, в рази більше, ніж офіційно задекларовано. На ці актуальні теми  в бібліотеці підготовлено цикл виставок «Життя без залежностей. Куріння. Алкоголь. Наркотики». 

 

Проблема вживання тютюну дуже актуальна в усьому світі. В Україні число курців серед населення працездатного віку, а також дітей, підлітків, майбутніх матерів досягає критичної позначки. На виставці представлені статті, в яких проаналізовано наукові дані про патогенетичні механізми розвитку тютюн-асоційованих захворювань та визначені соціально-економічні збитки від тютюнової епідемії та антитютюнові заходи. 

 

 

У зв'язку з високими показниками захворюваності на алкоголізм у світі, залишаються актуальними питання своєчасної діагностики, патофізіологічного лікування та профілактики ускладнень даного захворювання. Статті з цих питань представлені на виставці.

   

 

 

Наркоманія – одна з найбільш серйозних проблем у сучасному суспільстві, яка торкнулася практично усіх куточків нашої планети. Наркоманію можна назвати соціально-педагогічною та медико-соціальною проблемою, бо вона охоплює в більшій мірі молодь та впливає на рівень захворюваності і смертності.  

 

 

Серед вірусних респіраторних інфекцій вірус грипу займає особливе місце, викликаючи важкі ускладнення і летальні випадки. На виставці представлені статті, в яких розглядаються патогенетичні механізми розвитку грипозної інфекції, різні способи профілактики і лікування грипу, а також важкі форми захворювання і фатальні випадки.

 

   

  

Представлены научные публикации для медицинских работников по оказанию помощи пострадавшим от огнестрельного оружия в современных условиях.