Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

10 листопада 2022 року в онлайн-форматі відбувся круглий стіл «Інформаційно-мережева культура крізь призму академічної доброчесності» з циклу «Бібліотека і студентство: діалоги». Захід організований Науковою бібліотекою спільно з сектором медіа-простору студентського самоврядування за сприянням ННІ якості освіти та кафедри філософії ХНМУ (модератори: директорка НБ ХНМУ Ірина Киричок та студентка 4 курсу 1 мед. факультету Ганна Войлокова).

Відкрила захід  директорка бібліотеки. Пані Ірина зазначила, що такі зустрічі стали традиційними і допомагають вирішувати питання, які хвилюють університетську спільноту, в першу чергу студентство, дають можливість кожному висловити власну думку і бути почутим, сприяють конструктивному діалогу між всіма суб’єктами освітнього процесу. З вітальним словом до учасників звернувся директор ННІ якості освіти ХНМУ проф. Ігор Завгородній, наголосивши на актуальності тематики круглого столу, адже академічна доброчесність є основою якісної освіти.

Студенти запропонували для дискусії такі теми:

  • Офлайн та онлайн булінг у закладах вищої освіти та принципи протидії йому (спікерка: Береснєва Валерія, студентка, 1 мед. факультет, 2 курс)
  •  Піратство ресурсів з Інтернету студентами та викладачами (спікер: Скакунов Максим, студент, 2 мед. факультет, 1 курс )
  • Академічна доброчесність та студентська солідарність під час самостійних робіт та іспитів (спікерка: Чернявська Марія, студентка, 2 мед. факультет, 2 курс)
  • Проблема плагіату у закладах вищої медичної освіти, його види та наслідки (спікерка: Бойко Софія, студентка, 1 мед. факультет, 2 курс)

Актуальні теми викликали жваву дискусію, до якої долучились і студенти, і викладачі, і бібліотекарі, серед яких Софія Марфенкова, Олександр Чистяков, Ліна Конопля, Ганна Войлокова, доценти Володимир Дейнека та Інна Чухно, проф. Володимир Абашнік та інші.

Присутні на заході підтримали думку, що розвиток інформаційно-мережевої культури, підвищення обізнаності щодо правил цифрового етикету є важливою і необхідною умовою доброчесних практик в академічному середовищі та соціальних комунікаціях.

Захід, до якого змогли приєднатися близько 60 учасників, пройшов цікаво і в активному обговоренні.

Інтернет-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державні е-послуги