Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

26 жовтня 2022 року відбувся методичний вебінар «Репозитарій ХНМУ: розвиваємось і зростаємо разом», організований нашою бібліотекою спільно з науковим відділом для університетської спільноти ХНМУ. Знаково, що цей онлайн-захід проведено в Тиждень відкритого доступу, який в цьому році проходить 24-30 жовтня.

Учасників привітала директорка Наукової бібліотеки ХНМУ Ірина Киричок, акцентувавши увагу на перевагах відкритих інституційних електронних архівів для науки та освіти.

Співробітники Наукової бібліотеки підготували такі виступи:

Говорили про певні досягнення Репозитарію ХНМУ, який засновано у 2011 році, переваги розміщення робіт у відкритому е-архіві, зазначили ТОП 10 кафедральних колективів з найбільшими колекціями робіт, пройшлись алгоритмом розміщення матеріалів в репозитарії та зупинились на ключових моментах запобігання типових помилок, що стають на заваді успішному завантаженню робіт до репрзитарію тощо.

Після виступів учасники вебінару задавали питання спікеркам, зокрема, чи можна розміщувати препринти робіт, якщо вони публікуватимуться у певних наукових видання, як зареєструвати нових депозиторів і модераторів від кафедральних колективів та інше. Онлайн-зустріч, до якої змогли приєднатись 60 осіб, пройшла плідно, в дружній атмосфері.

 

Інтернет-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державні е-послуги