Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

18 жовтня 2022 року в онлайн-форматі відбувся методичний вебінар, організований Науковою бібліотекою разом з науковим відділом і відділом міжнародних зв’язків ХНМУ, мета якого – ознайомити університетську спільноту ХНМУ з онлайн-ресурсами на допомогу освітньому і науковому процесам нашого університету.

 

Відкрила вебінар директорка бібліотеки Ірина Киричок, звернув увагу на актуальності використання онлайн-ресурсів для навчання і досліджень власної генерації і наданих міжнародною спільнотою на підтримку освітян і науковців України, насамперед в умовах воєнного стану, адже навіть кризу можна розглядати як вікно можливостей. В межах заходу розглянули такі питання:

  • Бібліотечні сервіси для підтримки освіти та науки (спікерка: Павленко Тетяна Борисівна, заступниця директорки Наукової бібліотеки ХНМУ з інформаційних технологій)
  • Міжнародні освітні та наукові онлайн-платформи від компаній Springer, Elsevier, McGraw Hill (спікерка: Красюкова Оксана Олександрівна, заступниця директорки Наукової бібліотеки ХНМУ)
  • Освітньо-наукові е-ресурси: підтримка міжнародної спільноти під час воєнного стану в Україні (спікерка: Кравченко Світлана Анатоліївна, зав. інформаційно-бібліографічним відділом Наукової бібліотеки ХНМУ)
  • Міжнародні онлайн ресурси для студентів та співробітників ХНМУ (спікерка: Білоножко Марина Михайлівна, в.о. начальника відділу міжнародних зв’язків ХНМУ)

Онлайн-зустріч пройшла в дружній атмосфері, учасники задавали питання щодо використання онлайн-ресурсів, представлених спікерами. Тематика заходу визвала неабиякий інтерес серед університетської спільноти, бажаючих приєднатися було більше, ніж можливості застосунку. Загалом змогли приєднатись понад 100 учасників.

 

Більше фото на сторінці НБ ХНМУ у Facebook

Інтернет-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державні е-послуги