Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

29.11.2021 на платформі Google meet відбувся круглий стіл в онлайн-форматі «Маленькі кроки у велику науку: як правильно працювати з першоджерелами», організований спільно Науковою бібліотекою з Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених.

Проректор з наукової роботи ХНМУ проф. Валерій М’ясоєдов, у вступному слові, зазначив важливість грамотної роботи з першоджерелами та правильного їх застосування, формування навичок відповідального ставлення до коректного наукового цитування, наголосив на засадах академічної доброчесності.

Спікерка Кравченко Світлана (завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки) разом зі студентами та молодими вченими шукала відповіді на питання: Які можливості пошуку наукової інформації через інтернет є сьогодні? Як правильно посилатися на джерело? Як скласти бібліографічний опис документа? Як оформити список використаної літератури? Як організувати власну бібліотеку?

Наприкінці директорка Наукової бібліотеки Киричок Ірина відмітила, що бібліотека завжди готова надати допомогу науковцям і надати консультацію з питань складання бібліографічних описів, оформлення списків використаної літератури і застосування бібліографічних менеджерів.

Всього вебінар зібрав майже 40 осіб.

Більше інформації та фото на сторінці НБ ХНМУ у Facebook

Інтернет-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державні е-послуги