На період карантину під час пандемії коронавірусу з метою підтримки дистанційного навчання з 22 жовтня по 26 листопада 2020 року компанія McGraw-Hill (США) надала академічній спільноті ХНМУ доступ до навчальних і наукових ресурсів AccessMedicine за ІР-адресами університету і з можливостями віддаленого доступу за логіном і паролем (інформація в деканатах, на кафедрах, у старостів груп, в Науковій бібліотеці).

Access Medicine – інноваційний інтерактивний ресурс, призначений для вирішення широкого спектра завдань підготовки і підвищення кваліфікації фахівців у галузі медицини. Платформа пропонує різноманітні типи ресурсів, необхідних як для здобувачів освіти різних рівнів (ЗВО, інтернатура, ординатура), так і для викладачів і керівників практики, в тому числі цифрові копії всесвітньовідомих видань, таких як Harrisons Pranciples of Internal Medicine, Fitzpatricks Dermatology, Sherris Medical Microbiology, Smith&Tanaghos General Urology та ін.

Access Medicine покликаний ефективно організувати процес безперервної освіти медиків і допомогти їм в їх клінічній практиці.

Зробимо навчання цікавим і корисним!