Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

Міністерство освіти і науки України забезпечило передплату за кошти держбюджету до повнотекстових публікацій відомого міжнародного видавництва Springer Nature, а саме:

  • журналів Springer 1997-2020 рр.
  • електронних книг Springer 2017 р.

Журнали тематично охоплюють математичні науки, природничі науки (біологія, медицина, екологія, хімія, фізика, географія, фармацевтика, охорона здоров'я), технічні науки (інформатика, інженерія), право та міжнародні відносини, соціальні науки (психологія, політологія, педагогіка), економічні науки (фінанси, бізнес та менеджмент), а також гуманітарні науки (історія, філософія, літературознавство).

Книжкова колекція – це широкий спектр авторитетних монографій, підручників та довідкових праць, що охоплюють усі сфери освіти.

Springer Nature є одним з найпопулярніших видавців серед українських авторів-учених. Зокрема, станом на 8 січня 2020 р. найбільшим попитом користуються журнали «Surgical Endoscopy», «Environmental Geochemistry and Health» та «European Journal of Epidemiology».

Доступ до ресурсів Springer Nature розпочався 3 січня 2020 р. і діє за контролем IP-адрес в локальній мережі ХНМУ, а також в НДІ гігієни праці та професійних захворювань, Університетському стоматологічному центрі, Українському інституті клінічної генетики.

Запрошуємо викладачів та науковців університету до роботи з виданнями Springer Nature, що дозволить краще розуміти актуальність тих чи інших досліджень, готувати якісніші статті чи лекцій, шукати наукові контакти тощо.

Долучайтесь, вхід за посиланням