Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

Medical Education Event-Practical Medicine

19 грудня в стінах Наукової бібліотеки відбулась додаткова лекція з метою висвітлити деякі механізми хімічних речовин та надати студентам поглиблену інформацію для розв’язання завдань USMLE.

 

Більше фото на сторінці НБ ХНМУ у Facebook

 

17-18-го грудня в Науковій бібліотеці пройшли методичні конференції для англомовних студентів медичного та стоматологічного факультету. В ході зустрічей обговорювалися важливі організаційні питання з представниками деканату. В свою чергу Науковою бібліотекою була підготовлена виставка корисних матеріалів для підготовки до іспиту USMLE/IFOM.

Більше фото на сторінці НБ ХНМУ у Facebook

 

11 грудня в медичному університеті стартував Всеукраїнський медичний турнір Battle Med-3. За право стати переможцем цієї події змагалися 10 команд з 5 вишів України. У перший конкурсний день студентам були запропоновані 10 квест-кімнат з різних біомедичних дисциплін.
Один з квестів під назвою "Злочин у стані афекту" (кафедра психіатрії, наркології, медичної психології та соціальної роботи) розмістився в Науковій бібліотеці. Протягом всього дня студенти намагалися «викрити злочин та знайти вбивцю».
На другий конкурсний день турніру у квест-кімнаті в Науковій бібліотеці учасники розбирали клінічні випадки. Вони повинні були поставити діагноз на основі опитування пацієнта і додаткових методів обстеження. Мета - перевірити і застосувати свої знання на конкретному клінічному випадку. Більше фото на сторінці НБ ХНМУ у Facebook

10 грудня, в одному з залів Наукової бібліотеки відбулось засідання клубу «Case Room» (клуб розглядання клінічних випадків). Студенти - актори грали пацієнтів, а учасники засідання вели розпитування як практикуючі лікарі, аби встановити вірний діагноз і призначити лікування.