6 листопада любителі поезії нашого вишу знов зустрілися у стінах Наукової бібліотеки на літературно-музичному вечорі під назвою «Кружляє листопад». У затишній читальній залі лунала лірика відомих авторів, поетичні твори самих учасників. Студенти ХНМУ та гостя з Національного технічного університету, надихані осінніми барвами, ділилися один із одним своїми літературними уподобаннями: поезіями Ліни Костенко, Оксани Забужко, Сергія Єсеніна, Марини Цвєтаєвої, Олександра Кочеткова тощо.

Безсумнівно, що особливо проникають до душі слова, покладені на музику, у виконанні самого автора, пронизані його почуттями та переживаннями. Майбутні медики Дар’я Куликовська та Максим Трофименко під гітарний акомпанемент подарували слухачам зворушливі миттєвості єднання з авторською піснею. Чудові власні вірші прочитали студенти ХНМУ Біленко Вікторія, Ажипа Маргарита та ін. На вечорі також були присутні викладач підготовчого відділення для іноземних громадян Шульга Інна Миколаївна та співробітники Наукової бібліотеки.

Дружня атмосфера вечора дала змогу сподіватись на те, що наступна зустріч буде такою ж насиченою на позитив та яскраві враження!

Більше фото на сторінці НБ ХНМУ у Facebook