Наші акції

Untitled-3

 

Під такою назвою 2 жовтня 2019 р. відбулось засідання круглого столу, який організувала Наукова бібліотека університету разом із Студентською радою ХНМУ.

Захід відкрила директор Наукової бібліотеки Ірина Киричок й з вітальним словом до присутніх звернувся заступник директора Навчально-наукового інституту якості освіти ХНМУ Дмитро Перцев.

Далі слово було надано представникам студентської аудиторії. Катерина Тополюк, студентка 1 медичного факультету, зупинилась на причинах, проявах та запобіганні студентської недоброчесності. Катерина Циб, студентка  2 курсу III медичного факультету, розглянула поняття кодексу честі та його ролі у сприянні академічній доброчесності.

Заступник директора Наукової бібліотеки ХНМУ з інформаційних технологій Тетяна Павленко ознайомила присутніх з питаннями академічної антиплагіат-культури та стратегії університету щодо перевірки текстових документів на оригінальність. Асистент кафедри філософії ХНМУ Володимир Дейнека зробив огляд актуальних проблем академічної доброчесності у науковій та навчальній роботі студентів. Завідувачка кафедрою філософії професор Катерина Карпенко поділилась власним студентським та педагогічним досвідом щодо організації навчальної роботи.

Учасники із зацікавленістю обговорювали порушені теми, ділилися думками й спостереженнями. В цілому круглий стіл пройшов в дружній атмосфері, викликав у присутніх певний інтерес і намір зустрітися для обговорення інших актуальних питань.