Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

17 квітня стіни нашої бібліотеки ласкаво приймали учасників VII Всеукраїнської школи бібліотечного журналіста (7ШБЖ). Організатор – ХДНБ ім. В.Г. Короленка.

Це був другий день цього грандіозного заходу і розпочався він з екскурсії оновленим інформаційно-бібліотечним комплексом ХНМУ, яку провела директор Наукової бібліотеки Ірина Киричок. Розповіла про історію створення такого масштабного структурного підрозділу університету, специфіку обслуговування користувачів, особливості зонування у читальних залах та електронні ресурси бібліотеки та багато іншого. І на останок демонстрації інноваційної соціокультурної діяльності бібліотеки Ірина Василівна розповіла про наш благодійний проект «Світ у дитячих долоньках». Харківський національний медичний університет є центром волонтерства в нашому місті, тому колектив бібліотеки не міг залишитись осторонь! Учасники ШБЖ долучились – надали канцтовари для реалізації творчого потенціалу малечі!

Команда нашої бібліотеки вже п’ятий рік веде активну видавничо-редакційну діяльність та підвищує рівень крос медійних навичок для популяризації власних ресурсів. Нам є чим поділитись з початківцями! Від редакційної колегії корпоративного видання «Бібліотерапевт» випускники ШБЖ минулих років Оксана Русанова та Катерина Кустова провели майстер-клас «Поради редакторів», докладно окреслили основні питання створення, наповнення редакційного портфелю за певними рубриками та важливість підтримки бренду. На заході була присутня вся редакційна колегія «Бібліотерапевта», що дало змогу ширше відповісти на всі запитання від учасників ШБЖ.
Далі до слова перейшли вже знані майстри у створенні медійних продуктів – тренери ШБЖ:

• Вікторія Лужанчук «Візуалізація контенту : напрями та тенденції»
• Катерина Вірютіна «Інфографіка, інтерактивне фото, меми, комікси, відео, лонгріди, хмари слів: how to»
• Антоніна Тищенко «Подкасти: методика створення та поширення»

 

Ми і далі збираємося співпрацювати з ХДНБ ім. В.Г. Короленка в цьому напрямку.

  

 

 

Більше фото на сторінці НБ ХНМУ у Facebook