Наші акції

Untitled-3

 

Круглий стіл «ТРАГЕДІЯ КРІЗЬ ВІКИ». Молодь знає…

Чорнобильський вогонь не згасає в душах наших співгромадян. 2 травня, в одній з читальних зал Наукової бібліотеки ХНМУ за ініціативи сектору громадського виховання та волонтерства Студентського самоврядування ХНМУ, пройшов круглий стіл під назвою «Трагедія крізь віки», присвячений данині жертвам Чорнобильської трагедії. Розпочали захід хвилиною мовчання. Всього заслухали 7 доповідей, на такі теми як медико-соціальні наслідки трагедії, роль кінематографа як дзеркального відображення події, специфіка туристичних маршрутів до Прип’яті, сучасний стан флори і фауни у зоні відчуження. Ця катастрофа має неосяжні наслідки для усього людства.

Більше фото та інформації на сторінці НБ ХНМУ у Facebook


EMSA (European medical student association)

EMSA постійно проводить інтерактивні заняття для підготовки студентів до іспитів Крок. Так, 2 травня EMSA знов зібрав своїх учасників на розбір тестових завдань в університетській бібліотеці - тут найкраща атмосфера до пізнання нового!

 

ASIMS Kharkov (Academic Society of International Medical Students)

Товариство студентів-медиків ASIMS Kharkov (Academic Society of International Medical Students) протягом тижня продовжувало серію тренінгів з підготовки до КРОК-2. Спікери обирали певну тему, докладно обговорювали те чи інше тестове завдання. І все це відбувалось у центрі знань – Науковій бібліотеці!

Більше фото та інформації на сторінці НБ ХНМУ у Facebook

EMSA (European medical student association)

EMSA знову збирає своїх слухачів в нашій бібліотеці!
25 квітня студенти англомовної форми навчання заслухали лекцію від Павла Лебединця "Physical & diagnostic examination in clinical neurology".

Більше фото та інформації на сторінці НБ ХНМУ у Facebook

CASE ROOM

23 квітня, у Науковій бібіліотеці ХНМУ відбулась зустріч оновленого "Case Room" від команди навчального сектору Студентської Ради ХНМУ. Учасники вчилися грамотно спілкуватися з пацієнтами, заповнювали аналоги історії хвороби та вміло розібрали 4 Кейса за наступними напрямками:

  • Психічне захворювання - Біполярний афективний розлад; 
  • Паразитарне захворювання - Шистосомоз; 
  • Внутрішня медицина - Функціональна диспепсія; 
  • Рідкісна патологія - Атрезія гімена.

Студенти проявили себе як талановиті діагности, отримали позитивні емоції від своїх успіхів та здобули нові знання за вищезгаданими напрямками!
Слідкуйте за нашими анонсами, аби не пропустити нові зустрічі!

Більше фото та інформації на сторінці НБ ХНМУ у Facebook

МАЛЯРСЬКИЙ СПАДОК КОБЗАРЯ

Сьогодні у стінах Наукової бібліотеки (УЛК) пройшло зібрання-нарада сектору співпраці з іноземними студентами Студентського самоврядування ХНМУ. 

 

Більше фото та інформації на сторінці НБ ХНМУ у Facebook

ЛІТЕРАТУРНИЙ ВЕЧІР

28 лютого пройшов літературний вечір «Слово поета не має кордонів» з циклу «Вишукана словесність ХНМУ». Спільний проект сектора медіа-простору Студентського самоврядування та Наукової бібліотеки ХНМУ має на меті пошук поціновувачів поезії і прози, а також нових талантів! Щоб показати всю красу поезії на багатьох мовах світу основною темою заходу обрали різнобіччя римованого слова! Затишний вечір присвячений Міжнародному дню рідної мови відбувся у теплій дружній атмосфері… Дякуємо всім учасникам та запрошуємо на наступні зустрічі!

Більше фото та інформації на сторінці НБ ХНМУ у Facebook

MEDTECHNOLOGY 

Напередодні чергового засідання проекту MedTechnology представники навчального сектору Студентського самоврядування ХНМУ проводять апробацію доповідей і готовність спікерів до виступів. Дві цікаві теми з останніх досліджень у медицині… Слідкуйте за анонсами, захід вже скоро!

Більше фото та інформації на сторінці НБ ХНМУ у Facebook

СТУДЕНТСЬКИЙ ПРОЕКТ IENG

22-го лютого відбулась перша зустріч, присвячена новому студентському проекту «IEng», головний меседж якого - максимально швидка та якісна підготовка студентів до іспиту ЄДКІ.
Англомовні та вітчизняні студенти мають можливість поспілкуватися на різні теми. Для цього організатори підготували 7 типів зустрічей. Крім того, кожен з учасників може внести корективи до нової системи підготовки 

БІБЛІОТЕЧНІ УРОКИ

19-го лютого розпочався новий цикл бібліотечних уроків для першокурсників англомовної форми навчання. Співробітники відділу літератури іноземними мовами ознайомили студентів з історією Наукової бібліотеки, її традиційними та електронними ресурсами, а також розповіли про правила користування. Цього року бібліотечні уроки організовані разом із кафедрою мовної підготовки іноземних студентів.

MEDTECHNOLOGY 

12 лютого Щоб стати спеціалістами високого рівня, студентам-медикам необхідно слідкувати за інноваціями у сфері майбутньої діяльності!

За ініціативи навчального сектору Студентського самоврядування та за підтримки Наукової бібліотеки в університеті впроваджено проект MedTechnology, він і надасть можливість бути на крок попереду.
Чергова зустріч, цього разу саме 12 лютого, стосувалась питань революційних змін у діагностиці, лікуванні та реабілітації пацієнтів:
- 3-D принтери;
- Біо-друк;
- Реабілітація та можливі сучасні технології допомоги пацієнтам.
Цікаво? Слідкуйте за анонсами заходів навчального сектору і долучайтесь до проекту!

СЕКТОР ГРОМАДСЬКОГО ВИХОВАННЯ І ВОЛОНТЕРСТВА

11 лютого у стінах Наукової бібліотеки засідання-нараду провів сектор громадського виховання і волонтерства Студентського самоврядування на чолі з Кирилом Дегтярем. Голова провів аналіз проведених заходів першого семестру, акцентував увагу на звітній документації, далі обговорювали плани діяльності сектору на наступний семестр цього навчального року. Бажаємо наснаги!

СЕКТОР ПО РОБОТІ З ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИ

8 лютого Засідання сектору по роботі з іноземними студентами Студентського самоврядування ХНМУ. Обговорювалися питання інформування іноземних студентів та їх заохочення до навчальної, наукової та творчої діяльності.

 

Більше фото та інформації на сторінці НБ ХНМУ у Facebook