СТУДЕНТСЬКИЙ ПРОЕКТ IENG

22-го лютого відбулась перша зустріч, присвячена новому студентському проекту «IEng», головний меседж якого - максимально швидка та якісна підготовка студентів до іспиту ЄДКІ.
Англомовні та вітчизняні студенти мають можливість поспілкуватися на різні теми. Для цього організатори підготували 7 типів зустрічей. Крім того, кожен з учасників може внести корективи до нової системи підготовки

Більше фото та інформації на сотринці НБ ХНМУ у Facebook

БІБЛІОТЕЧНІ УРОКИ

19-го лютого розпочався новий цикл бібліотечних уроків для першокурсників англомовної форми навчання. Співробітники відділу літератури іноземними мовами ознайомили студентів з історією Наукової бібліотеки, її традиційними та електронними ресурсами, а також розповіли про правила користування. Цього року бібліотечні уроки організовані разом із кафедрою мовної підготовки іноземних студентів.

MEDTECHNOLOGY

12 лютого Щоб стати спеціалістами високого рівня, студентам-медикам необхідно слідкувати за інноваціями у сфері майбутньої діяльності!

За ініціативи навчального сектору Студентського самоврядування та за підтримки Наукової бібліотеки в університеті впроваджено проект MedTechnology, він і надасть можливість бути на крок попереду.
Чергова зустріч, цього разу саме 12 лютого, стосувалась питань революційних змін у діагностиці, лікуванні та реабілітації пацієнтів:
- 3-D принтери;
- Біо-друк;
- Реабілітація та можливі сучасні технології допомоги пацієнтам.
Цікаво? Слідкуйте за анонсами заходів навчального сектору і долучайтесь до проекту!

СЕКТОР ГРОМАДСЬКОГО ВИХОВАННЯ І ВОЛОНТЕРСТВА

11 лютого у стінах Наукової бібліотеки засідання-нараду провів сектор громадського виховання і волонтерства Студентського самоврядування на чолі з Кирилом Дегтярем. Голова провів аналіз проведених заходів першого семестру, акцентував увагу на звітній документації, далі обговорювали плани діяльності сектору на наступний семестр цього навчального року. Бажаємо наснаги!

СЕКТОР ПО РОБОТІ З ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИ

8 лютого Засідання сектору по роботі з іноземними студентами Студентського самоврядування ХНМУ. Обговорювалися питання інформування іноземних студентів та їх заохочення до навчальної, наукової та творчої діяльності.

Більше фото та інформації на сотринці НБ ХНМУ у Facebook