CASE ROOM

23 квітня, у Науковій бібіліотеці ХНМУ відбулась зустріч оновленого "Case Room" від команди навчального сектору Студентської Ради ХНМУ. Учасники вчилися грамотно спілкуватися з пацієнтами, заповнювали аналоги історії хвороби та вміло розібрали 4 Кейса за наступними напрямками:

• Психічне захворювання - Біполярний афективний розлад;
  • Паразитарне захворювання - Шистосомоз;
  • Внутрішня медицина - Функціональна диспепсія;
  • Рідкісна патологія - Атрезія гімена.

Студенти проявили себе як талановиті діагности, отримали позитивні емоції від своїх успіхів та здобули нові знання за вищезгаданими напрямками!
Слідкуйте за нашими анонсами, аби не пропустити нові зустрічі!

МАЛЯРСЬКИЙ СПАДОК КОБЗАРЯ

Сьогодні у стінах Наукової бібліотеки (УЛК) пройшло зібрання-нарада сектору співпраці з іноземними студентами Студентського самоврядування ХНМУ.

ЛІТЕРАТУРНИЙ ВЕЧІР

28 лютого пройшов літературний вечір «Слово поета не має кордонів» з циклу «Вишукана словесність ХНМУ». Спільний проект сектора медіа-простору Студентського самоврядування та Наукової бібліотеки ХНМУ має на меті пошук поціновувачів поезії і прози, а також нових талантів! Щоб показати всю красу поезії на багатьох мовах світу основною темою заходу обрали різнобіччя римованого слова! Затишний вечір присвячений Міжнародному дню рідної мови відбувся у теплій дружній атмосфері… Дякуємо всім учасникам та запрошуємо на наступні зустрічі!

MEDTECHNOLOGY

Напередодні чергового засідання проекту MedTechnology представники навчального сектору Студентського самоврядування ХНМУ проводять апробацію доповідей і готовність спікерів до виступів. Дві цікаві теми з останніх досліджень у медицині… Слідкуйте за анонсами, захід вже скоро!

СТУДЕНТСЬКИЙ ПРОЕКТ IENG

22-го лютого відбулась перша зустріч, присвячена новому студентському проекту «IEng», головний меседж якого - максимально швидка та якісна підготовка студентів до іспиту ЄДКІ.
Англомовні та вітчизняні студенти мають можливість поспілкуватися на різні теми. Для цього організатори підготували 7 типів зустрічей. Крім того, кожен з учасників може внести корективи до нової системи підготовки

БІБЛІОТЕЧНІ УРОКИ

19-го лютого розпочався новий цикл бібліотечних уроків для першокурсників англомовної форми навчання. Співробітники відділу літератури іноземними мовами ознайомили студентів з історією Наукової бібліотеки, її традиційними та електронними ресурсами, а також розповіли про правила користування. Цього року бібліотечні уроки організовані разом із кафедрою мовної підготовки іноземних студентів.

MEDTECHNOLOGY

12 лютого Щоб стати спеціалістами високого рівня, студентам-медикам необхідно слідкувати за інноваціями у сфері майбутньої діяльності!

За ініціативи навчального сектору Студентського самоврядування та за підтримки Наукової бібліотеки в університеті впроваджено проект MedTechnology, він і надасть можливість бути на крок попереду.
Чергова зустріч, цього разу саме 12 лютого, стосувалась питань революційних змін у діагностиці, лікуванні та реабілітації пацієнтів:
- 3-D принтери;
- Біо-друк;
- Реабілітація та можливі сучасні технології допомоги пацієнтам.
Цікаво? Слідкуйте за анонсами заходів навчального сектору і долучайтесь до проекту!

СЕКТОР ГРОМАДСЬКОГО ВИХОВАННЯ І ВОЛОНТЕРСТВА

11 лютого у стінах Наукової бібліотеки засідання-нараду провів сектор громадського виховання і волонтерства Студентського самоврядування на чолі з Кирилом Дегтярем. Голова провів аналіз проведених заходів першого семестру, акцентував увагу на звітній документації, далі обговорювали плани діяльності сектору на наступний семестр цього навчального року. Бажаємо наснаги!

СЕКТОР ПО РОБОТІ З ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИ

8 лютого Засідання сектору по роботі з іноземними студентами Студентського самоврядування ХНМУ. Обговорювалися питання інформування іноземних студентів та їх заохочення до навчальної, наукової та творчої діяльності.