Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

USMLE (The United States Medical Licensing Examination) – тестування для медичних працівників та студентів, які бажають отримати ліцензію на медичну практику або подальше навчання в США. Тестування складається з трьох частин, кожна з яких доповнює іншу та є необхідною для отримання ліцензії.

З метою підвищення рівня української медичної освіти згідно міжнародним стандартам підготовки лікарів Міністерством охорони здоров'я спільно з Центром тестування при МОЗ України було вирішено включити американські тести до вітчизняних іспитів студентів та інтернів. Проведення такого оцінювання надасть можливість виявити проблеми в нашій навчальній програмі з можливістю подальшого її покращення з урахуванням міжнародних вимог.

Для підготовки до ліцензійних інтегрованих іспитів до фонду Наукової бібліотеки були придбані навчальні посібники з USMLE: Step 1, Step 2 та Step 3. Тож завітайте до бібліотеки та ознайомтеся зі збірниками тестів.

На сайті Наукової бібліотеки http://libr.knmu.edu.ua ви можете знайти посилання на офіційний сайт USMLE® http://www.usmle.org, де представлено багато корисної інформації. Переходьте за посиланням та перевіряйте свої знання.