Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

28 березня

Новий тиждень розпочався новими зустрічами з першокурсниками. Було проведено декілька уроків для іноземних студентів. Спілкуємося...

 Далі буде...

23 березня

Ми знов спілкуємося з англомовними студентами. І не втомлюємося розповідати про нашу бібліотеку, адже вона для них - "третє місце" на найближчі 5-6 років.
Дякуємо співробітникам кафедри української мови, основ психології та педагогіки за спіпрацю!

21 березня

По декілька уроків за день - максимальне охоплення першокурсників. Окрім інформації про бібліотеку, її ресурси, обов'язково говоримо про академічну доброчесність, різновиди плагіату та як їх запобігати.

 

21 березня

Продовжуємо зустрічі у бібліотеці з англомовними студентами. Для першокурсників, окрім інформації про бібліотеку, співробітники відділу літератури іноземними мовами підготували виставку нової літератури світових видавництв, що надійшли до фонду. 

 

20 березня.  Нова зустріч з першокурсниками - вітчизняними студентами. Говоримо про бібліотеку - місце, де завжди чекають на читача, де можна навчатися, спілкуватися, інтелектуально відпочивати...

Дякуємо викладачам кафедри української мови, основ психології та педагогіки за співпрацю! 

 

19 березня.  Сьогодні ми продовжили цикл бібліотечних уроків для першокурсників, цього разу - англомовних студентів. Співробітники відділу літератури іноземними мовами знайомили студентів з історією та сьогоденням бібліотеки, її ресурсами, правилами користування, розповідали про проект вузівських бібліотек Харкова й переваги Єдиної картки читача. Уроки проводяться спільно з кафедрою української мови основ психології та педагогіки. 

 

16 березня.  Продовжуємо цикл бібліотечних уроків для першокурсників. Світлана Кравченко, завідувачка інформаційно-бібліографічним відділом, розповідає про нашу бібліотеку, її фонди та послуги, сайт як точку доступу до корисних надійних е-ресурсів. 

 

13 березня. Сьогодні ми знов зустрілися з першокурсниками і провели бібліотечний урок. На цей раз ми спілкувалися з іноземними студентами, розповідали про історію бібліотеки, її фонди й ресурси, можливості й режим роботи тощо.