Наші акції

Untitled-3

 

5 лютого відбувся семінар «Публікаційна кар’єра науковця: наукометричний підхід» з циклу щорічних семінарів для молодих вчених. Захід відкрила директор бібліотеки Ірина Киричок, до молодих науковців звернулася Наталія Куфтеріна, к.м.н., доц. кафедри внутрішніх та професійних хвороб, голова рад молодих вчених ХНМУ, МОЗ, ХОДА, радниця голови ХОДА.

Як написати наукову статтю, якою мають бути її структура, об’єм, посилання тощо, на що звернути увагу, аби статтю прийняли до впливового журналу, як уникнути небезпеки щодо академічного плагіату чи публікації у псевдонаукових виданнях – про це та інше йшлося у доповідях-презентаціях: «Публікаційна активність науковця: ключові моменти успішності» (доповідач Киричок Ірина, директор Наукової бібліотеки ХНМУ) та «Окремі аспекти етики наукових публікацій» (доповідач Павленко Тетяна, заступник директора Наукової бібліотеки ХНМУ з інформаційних технологій).

Серед слухачів були присутні аспіранти першого року навчання, всього 35 осіб. В цілому захід пройшов в робочій атмосфері. В ході семінару було також обговорено перспективи подальшої співпраці Наукової бібліотеки з молодими науковцями.