Наші акції

Untitled-3

 

5 рекомендованих МОЗ ресурсів для професійного зростання лікарів та студентів

BMJ (British Medical Journal)  – одне з найголовнішних медичних видань у світі, яке на сьогодні може стати доступним для українських лікарів. Два найбільших освітніх ресурси BMJ Best Practice та BMJ Learning надають безкоштовний доступ спеціалістам з України.

Вхід за посиланням. Щоб почати роботу, необхідно заповнити коротку реєстраційну форму та ввести унікальний код доступу, який надісланий електронним листом на всі кафедри ХНМУ. Також, можна письмово звертатися до Наукової бібліотеки університету за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Sermo – спеціалізована соціальна мережа для медичної спільноти. Надає можливість для швидкої комунікації з колегами з усього світу, а також дізнатися, як працюють лікарі в Австралії чи Уругваї.

Epocrates – велика база даних, в якій лікарі можуть ознайомитись з іноземними клінічними настановами, нозологіями та інше.

Англійський словник медичних термінів – буде корисним особливо при роботі з вищеназваними ресурсами.

Професійна медична англійська у відео та аудіо матеріалах – також буде корисна при роботі з іншими ресурсами та для тих, хто в майбутньому бачить продовження своєї кар’єри в іншій країні.