Наш благодійний проект "Світ у дитячих долоньках" активно продовжує свою роботу. Як і раніше, приймаємо партнерську допомогу. Раді вашим креативним ідеям у проведенні занять з дітьми та активну підтримку нашого проекту. Подаруйте радість дітям!

17.02.2019 Наша вдячність

Наші колеги-волонтери разом із студентами ХНМУ відвідали маленьких пацієнтів онковідділення з подарунками і цікавими ідеями для творчості!

14.02.2019 ВІД СЕРЦЯ СЕРЦЮ!

З нагоди дня Святого Валентина учні Медведівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кегичівського району Харківської області підготували та передали діткам з онкологічного відділення 1 ОДКЛ м. Харкова подарунки – яскраві валентинки з побажаннями.
Щиро дякуємо за підтримку!

12.01.2019

Cпівробітники НБ ХНМУ відвідали діток, які знаходяться на лікуванні в онкологічному відділенні 1 ОДКЛ м. Харкова. Наші волонтери підготували для них невеличкі пакунки з подаруночками та цікаве завдання.

05.01.2019 Подарунки під ялинку!

5 січня 2019 року наші колеги з приємною місією завітали до вихованців обласного Дитячого будинку № 3 м. Харкова - привітати їх з новорічними й різдвяними святами. Волонтерів зустріла черговий лікар Марина Володимирівна, яка розповіла як дітки готуються до свят та загадують бажання.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!!! НАШ ПРОЕКТ ТРИВАЄ!!!