Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

7 грудня 2015 року в Науковій бібліотеці члени студентського самоврядування університету, серед яких організатор - голова сектору медіа-простору Анастасія Піскарьова, провели круглий стіл «Волонтерство: альтруїзм, необхідність чи мода?», присвячений Міжнародному дню волонтера.

  

 

На засідання були запрошені проректор з науково-педагогічної роботи проф. І.В. Летік, директор Інституту післядипломної освіти ХНМУ доц. В.В. Вʼюн, завідувач кафедри філософії проф. А.П. Алексеєнко, заст. декана 3-го медичного факультету О.В. Троценко та представники Наукової бібліотеки – директор І.В. Киричок, учений секретар Н.Д. Гаєва, завідувачі відділами В.М. Сурпухова та Я.Е. Вінокурова, а також бібліотекар 2 к. Р.В. Вороніна, яка виступила з повідомленням щодо участі студентів-волонтерів у роботі бібліотеки та відображення цього руху у художній літературі.

Обговорювали досягнення та важливі проблемні питання сьогодення волонтерського руху, згадували історичне підґрунтя медичного волонтерства. Зустріч проходила у теплій, дружній атмосфері, кожен охочий висловлював свою думку та брав участь в обговоренні.

Особливо приємним було долучення до заходу волонтера-іноземця, студента VI медичного факультету Dhrubojyoti Basu, який поділився своїм досвідом та ще раз підтвердив, що мовний чи культурний бар’єр відсутній, коли мова йде про добрі справи.