Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

28 травня 2024 р. директорка Наукової бібліотеки Ірина Киричок та заступниця директорки Тетяна Павленко взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання педагогіки вищої медичної освіти», що була організована на платформі ZOOM Навчально-науковим інститутом якості освіти Харківського національного медичного університету.

Співробітники бібліотеки приєднались до секційного засідання «Використання онлайн-платформ в освіті: надбання та перспективи», де Тетяна Павленко представила доповідь-презентацію «Репозитарій ХНМУ як складова цифрового освітнього середовища», акцентувавши увагу на перевагах використання цифрового сховища для активізації інформаційної підтримки навчання та викладання, підвищення рівня доступності і якості освіти.

Порушене питання викликало жвавий інтерес. До обговорення та обміну думками долучились проректор з наукової роботи ХНМУ Валерій М’ясоєдов, директор ННІ ЯО ХНМУ Ігор Завгородній, доцент кафедри медичної біології ХНМУ Юрій Садовниченко та інші. Присутні високо оцінили діяльність Наукової бібліотеки як координатора і методичного центра формування інституційного репозитарія інтелекутальних здобутків співробітників і здобувачів університету.

Також Ірина Киричок і Тетяна Павленко спільно з керівництвом університету – ректором Валерієм Капустником, проректорами Валерієм М'ясоєдовим і Максимом Хаустовим підготували доповідь «Штучний інтелект в академічній діяльності: стратегія університетів», яка була представлена на пленарному засіданні.

Автори підкреслили, що університети, які вже сьогодні визначають принципи та вибудовують стратегії усвідомленого використання ШІ-технологій задля збереження людської взаємодії, критичного мислення та цінностей поглибленої освіти, мають більше шансів успішно працювати й розвиватися в новому інтелектуально-технологічному освітньому середовищі.

Інтернет-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державні е-послуги