Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

 

8 травня відбувся круглий стіл «ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ – ІНСТРУМЕНТ КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ ЧИ НЕДОБРОЧЕСНОСТІ?», організований нашою бібліотекою спільно з сектором оцінювання якості освіти ГО «Студентське самоврядування ХНМУ», (модератор: директор Наукової бібліотеки Ірина Киричок та студентка 5 курсу 2 факультету Єлізавєта Смалько).

Відкрила захід Ірина Киричок, привітав учасників проректор з наукової роботи ХНМУ проф. Валерій М’ясоєдов, акцентувавши увагу на актуальності теми круглого столу, важливості обговорення різних аспектів використання штучного інтелекту (ШІ) в освітньому та науковому процесах, наголосивши на дотриманні етично-правових норм та академічної доброчесності.

Студенти представили доповіді:

  • Штучний інтелект: новітні технології в навчанні (Крапива Анастасія, студентка, 1 ф-т, 1курс)
  • Практичне застосування технологій ШІ в навчанні (Смалько Єлізавєта, студентка, 2 ф-т, 5курс)

Під час жвавої дискусії обговорювалися такі питання: Які можливі наслідки використання інструментів ШІ? Чи сприяє це розвитку нових навичок та критичного мислення, або навпаки? Чи несе ШІ загрозу для розумової діяльності? Як ШІ використовується в медицині і чи можна довіряти його висновкам? та багато ін.

До обговорень долучилися викладачі університету, зокрема директор ННІ ЯО ХНМУ проф. Ігор Завгородній, доц. Олексій Гончарь (кафедра пропедевтики внутрішньої медицини, медсестринства та біоетики), співробітники бібліотеки, студенти ХНМУ, викладачі та студенти Медичного фахового коледжу ХНМУ. Обмін думками та досвідом виявився цікавим, корисним та конструктивним.

 

  Більше фото на сторинці НБ ХНМУ у Facebook

Інтернет-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державні е-послуги