Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

Під такою назвою 19 грудня 2023 року Наукова бібліотека провела методичний вебінар для академічної спільноти ХНМУ. Відкрила захід директор бібліотеки Ірина Киричок, з вітальним словом до учасників звернувся проректор з наукової роботи проф. Валерій М’ясоєдов, який зазначив надзвичайну актуальність тематики вебінару, акцентував увагу на важливості якісного контенту репозитарію університету, від чого залежить кількість звернень та цитувань, що в свою чергу безпосередньо пов’язано з академічною доброчесністю.

Головний бібліотекар Вікторія Борзенкова у своєму виступі «Репозитарій ХНМУ: правила та принципи роботи депозитора» пов’язала принципи академічної доброчесності з роботою щодо наповнення репозитарію, покроково розповіла про алгоритм роботи депозитора та його взаємодію з адміністратором Репозитарію ХНМУ.

Заступник директора бібліотеки Тетяна Павленко у виступі «Перевірка академічних текстів на унікальність: абетка автора та експерта» розповіла про порядок перевірки текстів на унікальність в університеті, в чому саме полягає перевірка та які інструменти застосовуються, звернула увагу на результати перевірки, питання про допустимі показники, що вважається академічним плагіатом тощо, а також зостереження щодо використання штучного інтелекту при написанні текстів.

До обговорення долучились модератори від кафедр, зокрема Юрій Садовниченко, Олена Літовченко. До обговорень долучились науковці.

Вебінар зібрав 76 учасників, захід пройшов у робочій атмосфері, з конструктивними обговореннями та пропозиціями.

 

Більше фото на сторінці НБ ХНМУ у Facebook

Інтернет-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державні е-послуги