Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

19 квітня відбувся круглий стіл «Небезпечний Інтернет: протидії шахрайству та насильству», організований Науковою бібліотекою ХНМУ та Сектором медіа-простору ГО «Студентське самоврядування ХНМУ» (модератори: директор бібліотеки Ірина Киричок та студентка 2 мед. факультету Ганна Демченко).

Розглядали:

- Насильство в Інтернеті, поняття доксінгу. Міри покарання за інтернет-домагання, що встановлені у законодавстві України (спікерка: Демченко Ганна, студентка 2 курсу, 2 мед. ф-т)

- Поширення інформації та фото жінок через телеграм-канали та спільноти у соціальних мережах: як не потрапити на «гачок» до інтернет-шахраїв (спікерка: Журавльова Крістіна, студентка 3 курсу, 2 мед. ф-т)

- Спілкування в інтернеті та в реальному житті: очікування та реальність (спікерка: Остроухова Катерина, студентка 2 курсу, 2 мед. ф-т)

- Предиктори формування антисоціальної поведінки (спікерка: канд. психол. наук Горецька Анастасія Миколаївна, керівчиня Психологічної служби ХНМУ)

Після виступів спікерів до обговорення вкрай важливої сьогодні теми долучились й інші учасники круглого столу: в.о. зав. кафедри філософії доц. Володимир Дейнека, студенти Олександр Чистяков, Дар’я Чорна, Ростислав Морока, Марія Чернявська, Володимир Корчагін, Яга Михайлова та інші.

Захід, до якого змогли приєднатись 32 особи, пройшов у жвавому обговоренні, обміні думками щодо алгоритму дій проти шахрайства та насильства в Інтернеті, а також протидії цим явищам. 

Фото

Інтернет-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державні е-послуги