Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

4 квітня пройшов вебінар "Репозитарій ХНМУ як інструмент просування публікацій у світовому інформаційному просторі", організований Науковим відділом та Науковою бібліотекою ХНМУ для викладачів, науковців та інших співробітників ХНМУ, які приєднались до університету і починають знайомство з ресурсом, а також всіх зацікавлених.

Відкрив захід проректор з наукової роботи проф. Валерій М'ясоєдов, відзначивши важливу роль університетського репозитарію в просуванні наукових досліджень й формуванні позитивного іміджу вишу, а також провідну роль Наукової бібліотеки у створенні й підтримці головного е-архіву ХНМУ. Співробітники нашої бібліотеки підготували такі доповіді:

*Репозитарій ХНМУ: основні переваги та можливості – спікерка Тетяна Павленко, заступниця директорки з інформаційних технологій

*Технологія реєстрації та самоархівування документів: запобігання помилок – спікерка Вікторія Борзенкова, головний бібліограф інформаційно-бібліографічного відділу

Ознайомили з політиками відкритого доступу інституційних репозитаріїв, розглянули кому потрібен відкритий доступ і що він дає, зазначили, що Репозитарій ХНМУ – перший серед електронних архівів медичних вишів України, акцентували увагу, що на 01.04.2023 року в архіві розміщено 30 733 матеріали науково-освітнього характеру, зареєстровано понад 20 млн користувачів та понад 82,4 млн переглядів електронних версій документів за весь період його функціонування. Зазначили основні моменти Положення про Репозитарій ХНМУ та Авторського договору, переглянули структурні розділи репозитарію та особливості їх наповнення, а також покроково пройшлись алгоритмами реєстрації нових депозиторів та приєднання робіт до колекцій репозитарію.

Захід, до якого змогли приєднатися 62 особи, пройшов у робочій атмосфері, бібліотекарі відповідали на питання учасників вебінару, надали свої контакти для майбутніх консультацій.

 

Інтернет-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державні е-послуги