Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

 

17 січня 2022 року відбувся методичний вебінар «Антиплагіат-стратегія ХНМУ: поради авторам та експертам», організований Науковою бібліотекою спільно з науковим відділом ХНМУ (модератор – Ірина Киричок, директор Наукової бібліотеки ХНМУ).

Відкрила захід директорка бібліотеки Ірина Киричок і зазначила, що Наукова бібліотека щороку проводить такі вебінари в межах циклу заходів щодо поширення принципів академічної доброчесності в університетській спільноті. З вітальним словом до учасників звернувся проректор з наукової роботи ХНМУ проф. Валерій М’ясоєдов і наголосив на незмінній актуальності тематики вебінару в площині доброчесних практик, необхідності викорінення такої форм академічної недоброчесності в університеті як плагіат. Він зазначив важливу роль університетської бібліотеки в цьому процесі та подякував її співробітникам за значний внесок у просування принципів академічної доброчесності, проведення інформаційних заходів щодо роботи з першоджерелами, правил цитування, запобігання неправомірних запозичень в наукових роботах тощо.

До уваги учасників вебінару були наступні виступи:

До обговорення та обміну думками долучились директор ННІ ЯО ХНМУ проф. Ігор Завгородній, його заступниця доц. Інна Чухно, зав. кафедри гістології, цитології та ембріології проф. Олександр Степаненко та ін.

Пропри складні умови воєнного стану до онлайн-заходу змогли приєднатись 83 учасника.

 

  

 

Інтернет-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державні е-послуги