Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

 

16.01.2023 відбулась перша зустріч керівництва нашої бібліотеки з колегами з Медичної бібліотеки Кембріджського університету. Медичну бібліотеку представили Isla Kuhn (керівчиня) та бібліотечні фахівці Jo Miltom, Eleanor Barker, Veronica Phillips. Серед представників нашої бібліотеки Ірина Киричок (директорка), її заступниця з ІТ Тетяна Павленко та Тетяна Бабак, завідуюча відділом літератури іноземними мовами. Організувала зустріч Марина Білоножко, в.о. начальника відділу міжнародних відносин.

Бібліотекарі представили основні напрямки своєї роботи. Пані Ірина зазначила, що з початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну освітній і науковий процеси повністю перейшов у дистанційний формат, тому гострим постало питання забезпечення відділеного доступу до ресурсів, в першу чергу освітніх. Розповіла про власні ресурси, зокрема Репозитарій ХНМУ, веб-покажчик фахово-орієнтованого е-контенту. Нас зацікавили повнотекстові ресурси на сайті Медичної бібліотеки, проте доступ до більшості з них авторизований для спільноти Кембріджського університету. Пані Айла висловилась про готовність надати необхідну допомогу. Тетяна Павленко цікавилась можливостями функцій «вбудованого бібліотекаря» (embedded librarian) на платформі Moodle, яку виконує Айла Кун.

Після ознайомлення з сайтом НБ ХНМУ, наших британських колег зацікавила робота нашого колективу з просування засад академічної доброчесності, колекція онлайн-курсів щодо розвитку soft skills, особливу увагу звернули на популяризацію медицини через художню літературу та ін.

Під час зустрічі всі відмітили, що є цікаві напрямки співпраці наших бібліотек, що ми будемо розвивати. Ірина Киричок запропонувала провести онлайн зустріч двох бібліотек разом із студентами-медиками Кембріджського університету та ХНМУ, про що попередньо домовилась з головою студентського самоврядування ХНМУ Ганною Мороз.

Зустріч пройшла в атмосфері відкритості, розуміння і готовності до співпраці, про що домовились керівчині двох бібліотек. Особлива подяка нашому перекладачу Марині Білоножко за налагодження мовної комунікації на зустрічі! Далі буде…

Інтернет-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державні е-послуги