Безстрокова благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу» проводиться з метою оновлення та поповнення фонду бібліотеки університету.

Запрошуємо взяти участь у акції викладачів, співробітників і студентів ХНМУ.

Від дарувальників приймаємо нові видання біомедичної тематики (збірки наукових праць, монографії, підручники, посібники, довідники), книги з суспільних та гуманітарних наук, художню літературу тощо.

Якщо у вашому домі є прочитані і незатребувані книги, ви можете подарувати їм друге життя, передавши до нашої бібліотеки.

Приймання подарованих видань здійснюється працівниками відділу комплектування документів бібліотеки (корпус Б).

Довідки за телефоном: 707-72-42  –  Нєговєлова Оксана Анатоліївна

Щиро дякуємо керівництву та співробітникам університету за подаровану літературу, яка надійшла до бібліотеки

Квітень 2019

Кафедра громадського здоров’я та управління охороною здоров’я (зав. каф.  проф. Огнєв В. А.)

Desing of Epidemiological studies : methodical developments for teachers to conduct a practical lesson on the course «Social medicine, public health (biostatistics)» for students in the specialty: - 222 "Medicine", - 228 "Pediatrics", - 221 "Dentistry" / comp.: V. A. Ognev, I.  A.  Chukhno, G. V. Lisova, I. S. Bielievtsova. – Kharkiv : KhNMU, 2019. – 32 p. (10 прим.)

Desing of Epidemiological Studies : methodical instructions for students to the practical lesson on the course «Social medicine, public health (biostatistics)» for students in the specialty: - 222 "Medicine", - 228 "Pediatrics", - 221 "Dentistry" / comp.: V. A. Ognev, I. A.  Chukhno, G. V. Lisova, I. S. Bielievtsova. – Kharkiv : KhNMU, 2019. – 1 p. (10 прим.)

Relative values and methods of their difinition : methodical developments for teachers to conduct a practical lesson on the course «Social medicine, public health (biostatistics)» for students in the specialty: - 222 "Medicine", - 228 "Pediatrics", - 221 "Dentistry" / comp.:          V. A. Ognev, K. G. Pomogaybo, I. A.  Chukhno. – Kharkiv : KhNMU, 2019. – 26 p. (10 прим.)

Relative values and methods of their difinition: methodical instructions for students to the practical lesson on the course «Social medicine, public health (biostatistics)» for students in the specialty: - 222 "Medicine", - 228 "Pediatrics", - 221 "Dentistry" / comp.: V. A. Ognev, K. G. Pomogaybo, I. A.  Chukhno. – Kharkiv : KhNMU, 2019. – 1 p. (10 прим.)

Кафедра медичної біології (в. о. зав. каф. проф. Садовниченко Ю. О.)

Формування сучасної концепції викладання природничих исциплін в медичних освітніх закладах : матеріали ІХ міжрегіональної науково-методичної інтернет-конференції (1-2 грудня 2016 року) / Міністерство охорони здоров'я України, Харківський національний медичний університет. – Харків : ХНМУ, 2016. – 175 с. (3 прим.)

Формування сучасної концепції викладання природничих исциплін в медичних освітніх закладах : матеріали ХІ міжрегіональної науково-методичної інтернет-конференції (6-7 грудня 2018 року) / Міністерство охорони здоров'я України, Харківський національний медичний університет. – Харків : ХНМУ, 2018. – 103 с. (3 прим.)

2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013