Безстрокова благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу» проводиться з метою оновлення та поповнення фонду бібліотеки університету.

Запрошуємо взяти участь у акції викладачів, співробітників і студентів ХНМУ.

Від дарувальників приймаємо нові видання біомедичної тематики (збірки наукових праць, монографії, підручники, посібники, довідники), книги з суспільних та гуманітарних наук, художню літературу тощо.

Якщо у вашому домі є прочитані і незатребувані книги, ви можете подарувати їм друге життя, передавши до нашої бібліотеки.

Приймання подарованих видань здійснюється працівниками відділу комплектування документів бібліотеки (корпус Б).

Довідки за телефоном: 707-72-42  –  Нєговєлова Оксана Анатоліївна

Щиро дякуємо керівництву та співробітникам університету за подаровану літературу, яка надійшла до бібліотеки

Травень 2019

Кафедра громадського здоров’я та управління охороною здоров’я (зав. каф.  проф. Огнєв В. А.)

Надбання сучасної епідеміології та біостатистики як запорука покращання громадського здоров’я в Україні : матеріали науково-практичної конференції (з нагоди 120-річчя від народження З. А. Гуревича, видатного соціал-гігієніста, завідувача кафедри соціальної гігієни та організації охорони здоров’я ХМІ)(Харків, 18 квітня 2019 р.) / Міністерство охорони здоров'я України, Харківський національний медичний університет ; ред. кол. В. А. Огнєв [та ін.]. - Харків : ХНМУ, 2019. - 138 с. (1 прим.)

Meаn values, methods of their calculation : methodical developments for teachers to conduct a practical lesson on the course "Social medicine, public health (biostatistics)" for students in the specialty: 222 "Medicine", 228 "Pediatrics", 221 "Dentistry" / comp.: V. A. Ohniev, S. G. Usenko, I. A. Chukhno. - Kharkiv : KhNMU, 2019. - 16 p. (10 прим.)

Mean values, methods of their calculation : methodical instructions for students to the practical lesson on the course " Social medicine, public health (biostatistics)" for students in the specialty: 222 "Medicine", 228 "Pediatrics", 221 "Dentistry" / comp.: V. A. Ohniev, S. G. Usenko, I. A. Chukhno. - Kharkiv : KhNMU, 2019. - 16 p. (10 прим.)

Dynamic rows (time series) and their analysis : methodical developments for teachers to conduct a practical lesson on the course «Social medicine, public health (biostatistics)» for students in the specialty: - 222 "Medicine", - 228 "Pediatrics", - 221 "Dentistry" / comp.: V. A. Ognev, K. G. Pomogaybo, I.  A.  Chukhno. – Kharkiv : KhNMU, 2019. – 16 p. (10 прим.)

Dynamic rows (time series) and their analysis : methodical instructions for students to the practical lesson on the course «Social medicine, public health (biostatistics)» for students in the specialty: - 222 "Medicine", - 228 "Pediatrics", - 221 "Dentistry" / comp.: V. A. Ognev, K. G. Pomogaybo, I.  A.  Chukhno. – Kharkiv : KhNMU, 2019. – 16 p. (10 прим.)

Types of variation series (rows) and methods of their construction : methodical developments for teachers to conduct a practical lesson on the course «Social medicine, public health (biostatistics)» for students in the specialty: - 222 "Medicine", - 228 "Pediatrics", - 221 "Dentistry" / comp.: V. A. Ognev, A. M. Zinchuk, I. A.  Chukhno. – Kharkiv : KhNMU, 2019. – 15 p. (10 прим.)

Types of variation series (rows) and methods of their construction : methodical instructions for students to the practical lesson on the course «Social medicine, public health (biostatistics)» for students in the specialty: - 222 "Medicine", - 228 "Pediatrics", - 221 "Dentistry" / comp.: V. A. Ognev, A. M. Zinchuk, I. A.  Chukhno. – Kharkiv : KhNMU, 2019. – 14 p. (10 прим.)

Screening. Methods for screening tests effectiveness assessment : methodical developments for teachers to conduct a practical lesson on the course «Social medicine, public health (biostatistics)» for students in the specialty: - 222 "Medicine", - 228 "Pediatrics", - 221 "Dentistry" / comp.: V. A. Ognev, I.  A.  Chukhno, G. V. Lisova, I.  S.  Bielievtsova.– Kharkiv : KhNMU, 2019. – 28 p. (10 прим.)

Screening. Methods for screening tests effectiveness assessment : methodical instructions for students to the practical lesson on the course «Social medicine, public health (biostatistics)» for students in the specialty: - 222 "Medicine", - 228 "Pediatrics", - 221 "Dentistry" / comp.: V. A. Ognev, I.  A.  Chukhno, G. V. Lisova, I.  S.  Bielievtsova.– Kharkiv : KhNMU, 2019. – 24 p. (10 прим.)

Кафедра медичної та біоорганічної хімії (зав. каф.  проф. Сирова Г. О.)

Карбокситерапия: механизмы, эффекты, применение : справочник / С.  М.  Дроговоз, Х. Зеленкова, С. Ю. Штрыголь [и др.] ; ред. С. М. Дроговоз ; Министерство здравоохранения Украины, Национальный фармацевтический университет. - Харьков : Титул, 2019. - 189 с. (1 прим.)

Кафедра судової медицини, медичного правознавства  ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса (зав. каф.  проф. Ольховський В. О.)

Актуальні питання судової експертизи і криміналістики: збірник матеріалів міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 150-річчю з дня народження засл. проф. М. С. Бокаріуса (Харків, 18-19 квітня 2019 року) / Харків : ХНДІСЕ, 2019. – 508 с. (1 прим.)

Визначення давності настання смерті : монографія / За заг. ред. В. О. Ольховського, Л. Л. Голубовича, В. Т. Бачинського. – Харків : ФОП Бровін О. В., 2019. – 229 с. (2  прим.)

2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013