Наші акції

Untitled-3

 

Наукова бібліотека ХНМУ розширює формат довідково-інформаційного обслуговування. Приєднуйтесь до нашої групи у Viber, де провідні фахівці бібліотеки готові дистанційно надавати консультації з широкого кола питань, що стосуються дослідження, навчання та викладання.

Увага, консультації та послуги надаються виключно науковцям, викладачам, співробітникам та студентам ХНМУ!

  • Консультування щодо пошуку джерел наукової та освітньої інформації, користування повнотекстовими, реферативними БД, інформаційно-пошуковими системами, наукометричними інструментами, референс-менеджерами.
  • Консультування з питань публікаційної активності. Перевірка наявності періодичних видань та статей у базах даних Scopus та Web of Science. Ідентифікація дослідника в міжнародному науковому просторі. Створення та актуалізація персональних профілів в наукометричних базах даних і системах ідентифікації авторів (Google Scholar, ORCID, Publons, ResearchGate).
  • Консультування щодо бібліографічного  оформлення наукових праць: цитування та списки використаних інформаційних джерел.  Стандарти та стилі цитування
  • Дистанційне визначення УДК та авторського знаку до наукових праць
  • Консультування щодо академічної антиплагіат-стратегії. Як уникнути академічного плагіату. Перевірка текстових документів на оригінальність з використанням інтернет-систем StrikePlagiarism і Unichek та інтерпретація звітів про перевірку.
  • Онлайн-замовлення перевірки текстових документів на оригінальність – заповнити заяву і разом з електронним варіантом документа у форматі doc чи docx надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Консультування щодо розміщення (самоархівування) матеріалів в Репозитарії ХНМУ. Вимоги до оформлення електронних версій.
  • Рекомендації щодо Реєстрації користувача та розміщення матеріалів в Репозитарії ХНМУ

Консультанти:

Світлана Анатоліївна Кравченко
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Ольга Володимирівна Куц
Е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Тетяна Борисівна Павленко
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
 
Вікторія Миколаївна Борзенкова
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел. моб.: 067 901 0528
 
Олена Богданівна Нєботова
Е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.