Якщо ви серед тих викладачів, хто зацікавлений у забезпеченні доступу студентів до інформації та знань, прагне рекомендувати високоякісні ресурси, доступні будь-де і будь-коли, мріє про «ідеальний» підручник і згоден використати можливість адаптації готових навчальних матеріалів до своїх занять чи лекційних курсів, варто ознайомитись з відкритими освітніми ресурсами.

Досліджуйте, створюйте та співпрацюйте з викладачами в усьому світі, щоб покращити свій навчальний план. Для цього слід зробити кілька кроків:

• Знайдіть відкритий контент за ліцензією Creative Commons або загальнодоступні зображення, мультимедіа, навчальні об'єкти, тести тощо.
  • Визначте статус ліцензії або авторських прав ресурсів, які хочете використати.
  • По можливості зробіть аналіз джерел з точки зору якості, авторитетності і об'єктивності вмісту.
  • Рекомендуйте оригінальний освітній контент, який вас зацікавив, вашим студентам.
  • Або опрацюйте зміст і за необхідності будь-яким чином модифікуйте його та створіть новий освітній ресурс з правильним визначенням його атрибутів.
  • Опублікуйте новостворений контент на відкритій онлайн платформі для його поширення.

Де можна знайти відкриті освітні ресурси