Віртуальний музей
Наш "Бібліотерапевт"
Наші проекти
Богданов Георгій Олександрович
Перегляди: 1479
Богданов Георгій Олександрович Міжбібліотечний абонемент як форма співробітництва бібліотек Німеччини та його сучасні форми
Вебнавігатор
- Актуальні ресурси на підтримку українських освітян та науковців у воєнний час
- Відкриті освітні ресурси
- Відкриті журнали
- Відкриті публікації
- Відкритий контент з медицини та охорони здоров'я
- Дослідження COVID-19
- Патентні ресурси і бази даних
- Соціальні мережі та електронні платформи для науковців
- Вища освіта. Педагогіка вищої школи
- Історія України, українська мова та література
2) У джерелі, яке Ви цитуєте було написано "визначенi ЗМI"? Якщо це дійсно так (а не неправильний переклад), то навіщо брати визначення, яке є "дуже абстрактним i не дає детальної iнформацiї". Зрештою поняття МБА є традиційним і нескладним для визначення (якщо таке визначення потрібно). 3) Так, щодо вказаної Вами "системи «Subіto. DokumenteausBіblіoth ekene.V.» буду вдячна за будь-які джерела. Не зовсім розумію, чому і Вам їх потрібно "спробувати розшукати", адже Ви писали статтю з цього питання.
1. В землi Баварiя дiйсно iснує власний внутрiшньоземельний каталог (т.з. BVB - Bibliotheksverbund Bayern), за допомогою якого можна розшукувати та замовляти видання з наукових бiблiотек безкоштовно або за встановлену цiну (я сам користуюсь цими послугами).
2. Стосовно поняття "визначенi ЗМI". Джерело, яке я цитував, було одне з небагатьох та найновiших, а у виданнях минулих рокiв бiльш-менш чiтких визначень МБА не було подано.
3. Стосовно системи "Subito". Я мав на увазi пошук подальших джерел (крiм тих, що вже згаданi). Якою мовою - нiмецькою англiйською чи iншими - Ви б хотiли отримати джерела чи їх копiї?