Віртуальний музей
Наш "Бібліотерапевт"
Наші проекти
Вебнавігатор
- Актуальні ресурси на підтримку українських освітян та науковців у воєнний час
- Відкриті освітні ресурси
- Відкриті журнали
- Відкриті публікації
- Відкритий контент з медицини та охорони здоров'я
- Дослідження COVID-19
- Патентні ресурси і бази даних
- Соціальні мережі та електронні платформи для науковців
- Вища освіта. Педагогіка вищої школи
- Історія України, українська мова та література
Нові ідеї є, але вони здебільшого стосуються форм та платформ реалізації існуючих проектів. До того ж і журналістика, і електронна бібліографія дуже залежать від техніко-технологчних змін, тож навчатися необхідно всім постійно.
Ждем от вас новых проектов (а может, уже есть в планах? - поделитесь)
Большое спасибо, коллеги!
В ответе Татьяне Борисовне поделилась мыслями о перспективах. Еще одна перспектива - максимальное удешевление дистанционных курсов, чтобы все большинство прослушать. Так что ищем спонсоров.
Але в мене є до Вас такі запитання:
1. чому, на Вашу думку, сред участників ШБЖ найбільше представників саме відділів обслуговування?
2. чи не виникало у Вас ідеї організувати ШБЖ не для пракикуючих вже бібліотекарів, а для студентів старших курсів спеціальностей поліграфічно-видавни чої та інформаційно-бібліот ечного профілю, які вже щараз свідомо цікавляться журналістикою в своїй майбутній практичній діяльності?
Дякую Вам за увагу!
Дякую, Регіно! Щодо розкриття творчих здібностей колег - дійсно, я сама кожний раз вражаюся, наскільки обдаровані та талановиті люди, бібліотекарі.
На питання можу відповісти таким чином:
1. Представників відділів обслуговування більше, тому що саме вони спілкуються з користувачами - з тими, для кого ми працюємо. А кінцева мета ШБЖ - засобами журналістики відкривати б-ку саме для користувачів.
2. Наша школа відкрита для всіх бажаючих - Ви ж бачили це за складом учасників: навчаються і доценти, і представники видавницт та ін.
Для студентів ХДАК цей курс викладається ще з 2008 р. - я сама його розробляла.
Тож всі, у кого буде 4 вільних дні, можуть записуватися на найближчу Школу - Третю регіональну, яка пройде з 22 по 25 листопада.
І дякую колегам із НБ ХНМУ, особисто Ірині Василівні, за те, що стали вже постійним партнером нашого проекту.
Сейчас «Библиотерапевт» - творческая платформа не только для наших сотрудников и коллег. Мы стали активно сотрудничать и со студентами, что было одной из главных задач нашего издания.