Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

Наукова бібліотека Харківського національного медичного університету продовжує реалізацію проекту «Світ у дитячих долоньках». Місія проекту: залучити небайдужих людей до допомоги в організації дозвілля дітей − пацієнтів онкологічного відділення першої Обласної дитячої клінічної лікарні м. Харкова.

«Діти потребують нашої уваги. Допомагайте разом з нами!» − наше звернення до всіх небайдужих.

Купити ігри та матеріали для виробів, пограти з дітьми, зайнятися творчістю або читанням книг − це те найменше, чим ми можемо порадувати і прикрасити життя маленьких пацієнтів. Спілкування, моральна та духовна підтримка – це хоч трохи допоможе відволікти їх від болю та страждань. Найкраща нагорода – це посмішки на обличчях дітей!

Проект триває. Наші контакти: (057) 705 07 21, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

21.12.2016

В нашій бібліотеці відкрилась виставка малюнків та виробів, зроблених діточками з онкологічного відділення 1-ї ХОДКЛ. Це їм в рамках нашого проекту були передані набори для творчості – і ось результат! Напередодні року Півня тематика виставки новорічна! Це – малюнки аквареллю  та олівцями, чудові вироби у вигляді півників, аплікація новорічної ялинки, її гілочки - це дитячі долоньки, обведені на папері і вирізані ножицями. І, нарешті, особливо зворушливе серце з написом "Бібліотекарям!"

  

 

  

Спасибі малечі! НАШ ПРОЕКТ ТРИВАЄ!

19.12.2016

Наші співробітники передали маленьким пацієнтам онкологічного відділення 1-ї ХОДКЛ від Святого Миколая подарунки - книжки, розмальовки, матеріали для творчості, ігри та інше. Читали їм вірші, розповідали про свято Святого Миколая.

Малеча чекала на нас і підготували сюрприз - на ватмані зробили аплікацію новорічної ялинки, кошик для подарунків та інші саморобки - ці вироби дорогого коштують! Незабаром у бібліотеці буде представлена виставка їх новорічних саморобок – запрошуємо переглянути!

 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ПРОЕКТУ - ДІТИ ПОТРЕБУЮТЬ НАШОЇ УВАГИ

Наш благодійний проект давно вийшов за межі Наукової бібліотеки і університету. У ньому беруть участь наші колеги і студенти з інших вишів Харкова. Ось і зараз студенти Хассан Маташ (ХНУМГ), Алі Ассі (НФаУ), Мохамед Харбе і Алі Себліні (НТУ «ХПІ») передали маленьким пацієнтам 1-ї ХОДКЛ настільні ігри та інші необхідні речі.

 

01.12. 2016

До нас прийшли хлопці та дівчата з Харківського університетського ліцею - Лейла Нууруллаєва, Михайло Довгих і Кирило Письменний. Виявилося, що, дізнавшись про наш благодійний проект, всі учні ліцею зібрали подарунки дітям - книги, матеріали для виробів, розвиваючі ігри, пазли і багато іншого.

Величезна подяка учням Харківського університетського ліцею за участь у нашому проекті!

 

26.10.2016

26 жовтня представники Наукової бібліотеки ХНМУ знову відвідали дітей онковідділення ХДКБ № 1 та передали для них в рамках благодійного проекту «Світ у дитячих долоньках» матеріали для творчості та книги, зібрані під час акції «Подаруй книгу дітям», що проходила вже не в перший раз.

З тих матеріалів, що ми з вами передаємо маленьким пацієнтам, виходять чудові творіння. Чого варта виставка цих робіт за темою «Космос», представлена у читальному залі Наукової бібліотеки! Ми дякуємо всім небайдужим, хто надав допомогу!

 Проект триває, приєднуйтесь! Діти чекають нашої уваги!

 23.09.2016

Сьогодні подарунки для діток принесли наші колеги з Наукової бібліотеки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого! Це канцтовари та розвиваючі ігри. ЩИРО ДЯКУЄМО, КОЛЕГИ!

20 вересня 2016 року канцтовари та одноразові пелюшки нашими співробітницями були передані маленьким пацієнтам онкологічного і алергологічного відділень 1-й ХОДКЛ і їх мамам.
Подивіться які вироби роблять дітки в відділеннях!

 

19.09.2016

 

Сьогодні до нас завітали студенти 3-ї групи 4-го курсу І-го медичного факультету ХНМУ. Вони дізналися про наш проект з соц.мереж і для маленьких пацієнтів принесли фломастери і олівці, альбоми та зошити та інше, які зібрали всією групою. Щиро дякуємо за участь у проекті!

 

16.09.2016

 

Сьогодні для маленьких пацієнтів онкологічного відділення першої ХОДКЛ ми отримали набори для виробів і малювання – фломастери, фарби, кольоровий папір, зошити, клей і багато іншого. Висловлюємо щиру подяку колективу кафедри неврології № 2 (завідувач кафедри О.Л. Товажнянська) та начальнику адміністративно-господарської частини ХНМУ А.А. Григорян!