Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

English-Ukrainian military dictionary = Англо-український військовий словник

Атлас першої допомоги в червоній та жовтій зонах на війні та при надзвичайних ситуаціях - принципи надання допомоги  в зоні безпосереднього вогневого контакту та зоні укриття.

Посібник Домедична допомога в умовах бойових дій, розроблений Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України. 

Навчальні відеоматеріали з надання екстреної медичної допомоги на сторінці МОЗ в YouTube.            

Підручник Невідкладна військова хірургія є збірником передових принципів і практик воєнно-польової хірургії, які сьогодні використовують військові хірурги США. Підручник надано у безкоштовний доступ в українському перекладі та англійському оригіналі і розміщено на сайті Американсько-української медичної фундації (АУМФ).

Навчальні матеріали з тактичної медицини в рамках Програми Медсанбат з підготовки військових медиків. Повний навчальний посібник містить основи теорії медицини і базові практичні навички, володіння якими необхідно медику в зоні військових дій. За основу посібника взято курс TCCC (Tactical Combat Casualty Care course), який переведено на українську і адаптовано для України групою медичних експертів та інструкторів проекту Медсанбат, які мають багаторічний досвід роботи в гарячих точках і знайомі з українською системою надання першої допомоги.

Пам'ятка учасникам АТО: права, обов'язки та гарантії соціального захисту - розроблена громадською організацією “ЮридичнаСотня” спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики України,Державної служби з питань ветеранів війни та учасників АТО, Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України з метою забезпечення військовослужбовців базовою інформацією щодо пільг, прав і соціальних гарантій, а також – надання рекомендацій щодо порядку дій в певних ситуаціях.

Інтернет-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державні е-послуги