Sermo - Одна з найнадійніших і бажаних соціальних мереж для лікарів. Всі члени SERMO, а це понад 800 000 людей, є перевіреними і дипломованими лікарями. Медики задають питання і отримують відповіді від сотень своїх колег, спільно розбирають важкі випадки. Всі дані про пацієнтів, що спільно використовуються в мережі, анонімні. SERMO отримав визнання багатьох практикуючих лікарів по всьому світу.

DailyRounds - Платформа для лікарів, що об'єднує соціальну мережу і медичний журнал. Міжнародний англомовний додаток для студентів-медиків, аспірантів і фахівців в різних областях медицини, визнаний медичною спільнотою. Постійно оновлює останні новини в області медицини.

Figure1 - Спільнота для професіоналів в сфері медицини, створена з метою безпечного обміну клінічними випадками і обговорення процесу лікування. База візуальних даних для сотень тисяч користувачів дозволяє відправляти, коментувати і здійснювати пошук зображень. Захищає конфіденційність пацієнтів, видаляючи ідентифікаційну інформацію з зображень.

Among Doctors - Європейська соціальна професійна медична мережа, в якій працює зараз близько 2500 лікарів з більш ніж 60 країн і понад 40 медичних спеціальностей. Безпечне робоче середовище, де лікарі можуть обмінюватися інформацією, коментувати клінічні випадки, створювати робочі групи і спілкуватися з колегами. Ексклюзивна платформа, тут з'явилася нова функція: служба, що надає міжнародні робочі місця.

Mayo Clinic Social Media Network - Професійна соціальна мережа і спільне навчальне співтовариство для лікарів і медичних організацій, що використовують соціальні мережі, для поліпшення надання медичних послуг та просування по службі.

DoctorsHangout.com - Ексклюзивний сервіс соціальних мереж останнього покоління для студентів-медиків і лікарів. Надає можливість встановлення нових професійних контактів, обміну клінічним досвідом і знаннями, аналізу унікальних медичних випадків. Новинні стрічки з кількох поточних медичних джерел, наприклад, Medscape, NEJM, British Medical Journal, Yahoo Health News і JAMA.

Доктор на работе - Найбільша в світі російськомовна професійна соціальна мережа для лікарів з дворівневою системою реєстрації та підтвердження статусу. Лікарі мають можливість розмістити на сайті свої наукові статті, автореферати, цікаві клінічні випадки і складні клінічні завдання зі своєї практики, запустити дискусію будь-якої медичної тематики, задати питання колегам, обговорити і оцінити лікарський препарат, а також розмістити медичну новину або посилання на блог медичної тематики.

Медкампус - Соціальна мережа для студентів медичних вузів. На сайті створено можливості для самоосвіти і вільного спілкування майбутніх лікарів, майданчик для проведення вебінарів. Бібліотека публікацій з медицини. Каталог посилань на медичні джерела в інтернеті.

iVrach.com - Клуб практикуючих лікарів, соціальна мережа для російськомовних фахівців практичної медицини. Сайт включає веб-форум для спілкування відвідувачів, а також інформаційно-освітні проекти в рамках «Школи лікаря». Завдання цих двох розділів – консолідація практичного досвіду лікарів і інформаційна підтримка лікувального процесу, що сприяє прийняттю раціональних клінічних рішень. На сайті передбачена система пошуку і сортування інформації за спеціальностями.