Безстрокова благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу» проводиться з метою оновлення та поповнення фонду бібліотеки університету.

Запрошуємо взяти участь у акції викладачів, співробітників і студентів ХНМУ.

Від дарувальників приймаємо нові видання біомедичної тематики (збірки наукових праць, монографії, підручники, посібники, довідники), книги з суспільних та гуманітарних наук, художню літературу тощо.

Якщо у вашому домі є прочитані і незатребувані книги, ви можете подарувати їм друге життя, передавши до нашої бібліотеки.

Приймання подарованих видань здійснюється працівниками відділу комплектування документів бібліотеки (корпус Б).

Довідки за телефоном: 707-72-42  –  Нєговєлова Оксана Анатоліївна

Щиро дякуємо керівництву та співробітникам університету за подаровану літературу, яка надійшла до бібліотеки

Квітень 2018

Кафедра загальної практики – сімейної медицини та внутрішніх хвороб (завідувач кафедри проф. Л. М. Пасієшвілі)

Університетська клініка: патологія судин з позицій поліпрофільного підходу: матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю, 16 березня 2018 р. / Харківський національний медичний університет. - Харків, 2018. - 102 с.   (1 прим.)

Кафедра суспільних наук (завідувач кафедри проф. І. Ю. Робак)

Аудит і оцінювання управлінської діяльності: навчально-методичний посібник для студентів магістратури спеціальності "Публічне управління та адміністрування" / Міністерство охорони здоров'я України, Харківський національний медичний університет ; упоряд. Е. О. Гапонова. - Харків: ХНМУ, 2018. - 42 с.   (1 прим.)

Менеджмент і маркетинг: навчально-методичний посібник для студентів бакалаврату / Міністерство охорони здоров'я України, Харківський національний медичний університет ; уклад. Е. О. Гапонова. - Харків: ХНМУ, 2018. - 46 с.   (1 прим.)

Менеджмент у медсестринстві: навчально-методичний посібник до семінарських занять для студентів магістратури / Міністерство охорони здоров'я України, Харківський національний медичний університет; уклад. Е. О. Гапонова. - Харків : ХНМУ, 2018. - 34 с.   (1 прим.)

Політологія: навчально-методичний посібник для студентів бакалаврату спеціальності "Фізична терапія, ерготерапія" / Міністерство охорони здоров'я України, Харківський національний медичний університет ; уклад. Е. О. Гапонова. - Харків : ХНМУ, 2018. - 82 с.   (1 прим.)

Кафедра хірургії № 1 (завідувач кафедри проф. В. В. Бойко)

Surgery: thoracic, cardiovascular, endocrine: textbook for 5th year students of medical faculties / V. V. Boyko, V. M. Lisovyi, L. I. Goncharenko [et al.]; ed.: V. V. Boyko, V. M. Lisovyi; Ministry of Public Health of Ukraine, Kharkiv National Medical University. - Kharkov, 2017. - 400 p.   (4 прим.)

2018   2017   2016   2015   2014   2013