1. Белякова Т.В. Библиотеки и национальная культура [Электронный ресурс] / Т.В. Белякова, И.В. Камлык // Формирование и развитие исторического типа русской цивилизации : к 700-летию рождения преподобного Сергия Радонежского : X Международные научно-образовательные Знаменские чтения, Курск, 17-20 марта 2014 г. - Курск, 2014. - 1 электрон. опт. диск (CD-ROM).

2. Белякова Т. В. Книжные памятники в фондах медицинских библиотек Украины / Т. В. Белякова // Библиотечное дело-2014: библиотечно-информационная деятельность и документно-информационные коммуникации в сфере культуры и образования : материалы 19 международной научной конференции, Москва, 23-24 апреля 2014 г. / МГУКИ. - Ч. 1. - М., 2014. - С. 21-23.

3. Киричок И. Вузовское виртуальное сообщество: миссия библиотеки в социальных сетях / И. Киричок, О. Русанова, К. Тесленко // Бібліотечний форум України. – 2014. – № 3. – С. 18–20.

4. Киричок И. В. К истории движения сестер милосердия и Красного Креста в Российской Империи: по страницам редких и ценных изданий / И. В. Киричок, И. В. Камлык, Т. В. Костюкевич // Історичні, економічні, соціально-філософські та освітні аспекти розвитку охорони здоров'я : матеріали Другої Міжнародної наукової інтернет-конференції, присвяченої 210-річчю Харківського національного медичного університету, 4-11 листоп. 2013 р. / Харк. нац. мед. ун-т ; [редкол. : І. Ю. Робак, Г. Л. Демочко, В. А. Мац]. – Х., 2014. – С. 24–29.

5. Киричок И. В. Книжные свидетельства истории становления общественной медицины в Российской империи XVII - начала ХХ веков / И. В. Киричок, И. В. Камлык // Universitates. Наука та просвіта. - 2014. - № 1. - С. 42-50.

6. Киричок И. В. Образовательный процесс в "облаках" / И. В. Киричок // Медичний університет. - 2014. - № 19/20. - 27 листопада. - С. 12.

7.  Киричок И. В. Проблемно-ориентированные базы данных в помощь университетской науке / И. В. Киричок, С. А. Кравченко // Імперативи розвитку електронних бібліотек: pro et contra [Електронний ресурс] = Imperatives of the Electronic Libraries Development: pro et contra : матеріали міжнар. веб-конф. (м. Харків, 27 берез. 2014 р.) / Нац. юрид. ун-т ім. Ярослава Мудрого, Наук. б-ка, Харк. нац. ун-т ім. В. Н. Каразіна, Центр. наук. б-ка ; [за заг. ред. Н. П. Пасмор]. – Електрон. текстові дані. – Х., 2014.

8. Киричок І. В. Роль бібліотеки університету у створенні віртуального освітнього середовища / І. В. Киричок // Інноваційні технології в системі професійної підготовки студентів в ХНМУ : матеріали XLVIII навчально-методичної конференції, 10 грудня 2014 року, м. Харків. Вип. 5. – Харків : ХНМУ, 2014. – С. 102–104.

9. Медицина в зеркале мировой литературы : аннотированный библиографический указатель / составители : И. В. Киричок, В. М. Серпухова, О. В. Озеркина ; под общ. ред. И. В. Киричок ; Научная библиотека Харьковского национального медицинского университета. — Х. : ХНМУ, 2014. — 75 с.

10. Організація роботи інформаційно-технологічних систем бібліотеки вищого медичного (фармацевтичного) навчального закладу : методичні рекомендації / О.М. Бруй, Н.В. Гаріна, Т.В. Карпенко, І.В. Киричок, Т.Б. Павленко, О.А. Рижов, Л.В. Соколова, Г.І. Хандрікова ; МОЗ України, ОдНМУ, ЗНМУ, ХНМУ, ННМБУ. - Одеса, 2014. - 29 с.

11. Павленко Т. Інституційний репозитарій як інформаційно-технологічна система відкритого доступу до інтелектуальних продуктів університетської спільноти / Т. Павленко, І. Киричок // Бібліотечний форум України. - 2014. - № 4. - С. 17-19.

12. Павленко Т. Б. Перспективи цифрових технологій в бібліотеці університету / Т. Б. Павленко // Імперативи розвитку електронних бібліотек: pro et contra [Електронний ресурс] = Imperatives of the Electronic Libraries Development: pro et contra : матеріали міжнар. веб-конф. (м. Харків, 27 берез. 2014 р.) / Нац. юрид. ун-т ім. Ярослава Мудрого, Наук. б-ка, Харк. нац. ун-т ім. В. Н. Каразіна, Центр. наук. б-ка ; [за заг. ред. Н. П. Пасмор]. – Електрон. текстові дані. – Х., 2014.

13. Павленко Т. Б. Формування медіа-інформаційної культури сучасного фахівця: проблеми та рішення / Т. Б. Павленко // Короленківські читання 2013. «Бібліотеки, музеї, архіви у медіа-просторі регіону» : матеріали ХVІ Міжнар. наук.-практ. конф. Харків, 24 жовт. 2013 р. У 2 ч. Ч. 1/ Харк. держ. наук. б-ка ім. В. Г. Короленка ; [уклад. Н. І. Капустіна ; редкол.: В. Д. Ракитянська (голова) та ін.]. – Харків, 2014. – С. 156–161.

14. Павленко Т. Б. Шляхи підвищення рейтингу Харківського національного медичного університету в освітньому просторі / Т. Б. Павленко // Інноваційні технології в системі професійної підготовки студентів в ХНМУ : матеріали XLVIII навчально-методичної конференції, Харків, 10 грудня 2014 р. / ХНМУ. – Харків, 2014. – Вип. 5. – С. 174–176.

15. Петрова Зоя Петровна : биобиблиографический указатель / составители : И. В. Киричок, О. Н. Шулика, С. А. Кравченко, О. В. Бессмертная, В. В. Вискова ; Научная библиотека Харьковского национального медицинского университета. – Х. : ХНМУ, 2014. – 93 с.

16. Серпухова В. М. Людина у живописі Т. Г. Шевченка: огляд літератури до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка, видатного українського поета та художника / В. М. Серпухова, О. В. Озеркіна // Тарас Шевченко – Людина, Письменник, Патріот : матеріали наукової студентської конференції, присвяченої 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка 25 березня 2014 р. / Харківський національний медичний університет ; кафедра суспільних наук. – Х., 2014. – С. 26–31.

17. Серпухова В. М. Петро Сагайдачний ‒ гетьман Війська Запорозького : огляд літератури до 400-річчя гетьманства Петра Конашевича-Сагайдачного в українському козацтві / В. М. Серпухова, О. В. Озеркіна // Тарас Шевченко – Людина, Письменник, Патріот : матеріали наукової студентської конференції, присвяченої 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка 25 березня 2014 р. / Харківський національний медичний університет ; кафедра суспільних наук. – Х., 2014. – С. 55–60.