Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

12 травня в онлайн-форматі відбувся Літературно-творчий вечір, організований сектором медіа-простору Студентської ради ХНМУ (модератор – студентка Софія Ткаченко) спільно з нашою бібліотекою (модератор – директорка Ірина Киричок).

Говорили про сьогодення нашої країни, вплив війни на емоційний стан студентів і співробітників університету, на прояв літературної та мистецької творчості, яка відображає наш емоційний стан і допомагає знайти душевну рівновагу у цей складний для кожного час.

Під час зустрічі лунали власні твори, серед яких Ірина Гармаш «На жаль, в нас склалась така доля…», Анжелі Кумар «Позолота на крові», вірші інших авторів, зокрема «Чуєш… Ти чекай мене!» Ю. Гончаренка (читала Поліна Підгайна), «Для миру, добра та любові» В. Бабешка (читала Софія Ткаченко), «Розхристана, у темряві, налякана…» Ю. Дворної (читала Єлизавета Скиданенко), свої малюнки демонстрували Дарія Демчук («Тиша»), Маргарита Гаургова («Мир Україні. Слава Україні»), Ірина Киричок («Калина», «Соняшники», «Яблуневий цвіт», «Фіалки», «Червоні маки»).

Також учасники розповідали про турботу за дітьми, прогулянки з близькими, прочитані книжки, в тому числі згадували творчість Е.М. Ремарка, В. Франкла, давали рекомендації щодо читання. Вчергове переконуємось, що наші студенти неймовірні й талановиті! Бібліотекарі запропонували висвітлити їх творчість на сторінках чергового випуску бюлетеню Наукової бібліотеки ХНМУ «Бібліотерапевт».

А ще всі мріяли про повернення до Харкова і рідної alma mater!

Все так і буде! Україна переможе!

Більше фото на сторінці Наукової бібліотеки у Facebook

Інтернет-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державні е-послуги