Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

5 травня 2022 року в онлайн-форматі відбувся круглий стіл «Академічний соціум під час воєнної агресії Росії проти України: психологічні аспекти», організований нашою бібліотекою (модератор – директорка Ірина Киричок) спільно зі студентами ХНМУ (модератор – студентка Ганна Войлокова) за участі канд. психол. наук Анастасії Горецької, керівчині Психологічної служби ХНМУ.

У заході взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету, в гуртожитку якого отримали тимчасовий прихисток студенти нашого університету, що евакуювались з Харкова до Чернівців. Всього до онлайн-зустрічі змогли приєднатись майже 30 учасників.

А. Горецька допомогла розібратися в питаннях, які хвилюють сьогодні учасників заходу, серед яких: як боротися зі стресовою ситуацією під час війни, як допомогти рідним і близьким в цій ситуації, як відновлювати свій психологічний стан та позбутися відчуття провини за перебування у відносно безпечному місці, як проходить адаптація до сучасних реалій та багато іншого.

Кожний учасник мав можливість задати питання психологу, поділитися з усіма своєю історією. Наприкінці нашої онлайн-зустрічі ми наважились будувати плани на майбутнє, поділились тим, з чого почнемо відновлювати мирне життя. А воно у нас обов’язково буде!

Слава Україні! Героям Слава!

Інтернет-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державні е-послуги