15 грудня відбулось чергове засідання Бібліотечної ради ХНМУ в оновленому складі і новому форматі.

Проректор з наукової роботи професор Валерій М’ясоєдов – Голова бібліотечної ради ХНМУ – привітав новообраних членів Бібліотечної ради і запросив до обговорення актуальних питань інформаційно-бібліотечного забезпечення діяльності всіх напрямків роботи університету.

Директорка Наукової бібліотеки Ірина Киричок наголосила, що для університету важлива взаємодія на всіх ланках, бібліотечні фахівці завжди готові надати будь-яку допомогу як студенту, так і науковцю і популяризують бібліотечні сервіси, проте для покращання своєї діяльності потребують зворотного зв’язку від користувачів.

Члени Бібліотечної ради запропонували до обговорення актуальні питання: так проф. Наталія Савельєва, завідувач кафедри стоматології розповіла про ті проблеми, з якими як новообраний завідувач стикнулась у забезпеченні наукової роботи кафедри; проф. Василь Сипливий, завідувач кафедри загальної хірургії № 2, окреслив коло проблем з питань книгозабезпеченості навчального процесу підручниками і посібниками, підтримки балансу між формуванням фондів друкованими виданнями та електронними ресурсами, які в свою чергу дають 100% забезпечення навчального процесу.

Проф. Ганна Сирова, завідувачка кафедри медичної та біоорганічної хімії, наголосила на важливості культурно-просвітницьких заходах, які проводить бібліотека разом з кафедрами, особливо для іноземних студентів першого курсу.

До обговорення долучились професорка кафедра педіатрії № 1 та неонатології Тетяна Чайченко, яка підтримала думку про чесні академічні практики; Тетяна Павленко, заступник директора Наукової бібліотеки з інформаційних технологій, розповіла про особливості роботи з антиплагіатною системою. Декан 1 медичного факультету проф. Алла Ніколаєва відзначила активну роботу бібліотеки зі студентством щодо поширення засад академічної доброчесності, а також участі в інших культурно-просвітницьких заходах на загальноуніверситетському рівні.

Запрошений учасник засідання Бібліотечної ради Ірина Марковська, асистентка кафедри стоматології, висвітлила актуальність представлення бібліотеки та її сервісів у соціальних мережах, підкреслила доступність, інформативність сторінок та необхідність пошуку нових форматів онлайн-взаємодії.

Директорка Наукової бібліотеки Ірина Киричок зупинилась на питаннях інформаційного забезпечення навчального процесу, анонсувала новий сервіс, який бібліотека планує запровадити в новому році – відео-консультації.

Наприкінці голова Бібліотечної ради ХНМУ проф. Валерій М’ясоєдов підкреслив, що для успішної роботи ради необхідно й надалі активно обговорювати проблемні питання та в режимі мозкового штурму знаходити рішення.

Більше фото на сторінці НБ ХНМУ у Facebook