До уваги користувачів!

• До Наукової бібліотеки надійшли нові навчальні видання, які можна взяти для опрацювання додому:

• Information for students! The new textbooks are available in the Scientific library. Students can take textbooks for home study in the Library for English medium students.

• За рекомендацією кафедри мікробіології, вірусології та імунології придбані нові підручники, рекомендовані як основні:

для студентів медичних факультетів (за спеціальністю «Технології медичної діагностики та лікування» (лабораторна діагностика)):

Люта В.А.   Мікробіологія з технікою мікробіологічних досліджень, вірусологія та імунологія : підручник / В.А. Люта, О.В. Кононов. – Київ : ВСВ «Медицина», 2017. – 576 с.

для студентів стоматологічного факультету:

Мікробіологія, вірусологія, імунологія : підручник для студ. стомат. ф-тів вищих мед. навч. закл. ІІІ-IV р. а. / В. В. Данилейченко, С. І. Климнюк, О. П. Корнійчук та ін. – Вінниця : Нова Книга, 2017. – 376 с.

• Зверніть увагу! Станом на 10 січня 2018 року деяка навчальна література, яка увійшла до ТОП-10 Репозитарію ХНМУ, є в наявності у Науковій бібліотеці та її можна взяти для опрацювання додому.