20 квітня наші співробітники взяли участь в круглому столі «Корпоративне бібліотечне видання: данина моді чи надійний комунікаційний інструмент?» за участю експерта - керівника прес-служби Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського Лідії Поперечної і презентували учасникам і гостям П’ятої Всеукраїнської школи бібліотечного журналіста електронний бюлетень Наукової бібліотеки ХНМУ «Бібліотерапевт».

Більш ніж за два роки у нас накопичився чималий, і, сподіваємось, цінний досвід створення і розвитку нашого видання, ним ми із задоволенням ділилися з учасниками.

Цей насичений день з цікавими знайомствами, живим спілкуванням у невимушеній обстановці пройшов у вигляді «антиконференції», дав заряд енергії для нових ідей і проектів! Наша молодь, продовжуючи журналістську традицію бібліотеки і навчаючись в Школі бібліотечного журналіста при ХДНБ ім. В.Г. Короленка, знайомиться з тенденціями нових медіа та можливостями їх застосування в бібліотечній діяльності, візуальними трендами, мобільною журналістикою, сервісами для створення медійного контенту. Придбані знання і навички сподіваємось реалізувати у нових проектах.

І на десерт - екскурсія неймовірною Науковою бібліотекою Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!