6 квітня 2017 року у Науковій бібліотеці  Харківського національного медичного університету пройшов студентський круглий стіл на тему «Свобода гідної людини – це свобода від шкідливих звичок», присвячений Всесвітньому дню здоров’я. Цей захід організовано Науковою бібліотекою спільно із студентським самоврядуванням ХНМУ (модератори – Киричок Ірина Василівна, директор Наукової бібліотеки ХНМУ, і Лисак Марина, голова сектору медіа-простору Студентської ради ХНМУ, студентка 5-го курсу).

Окрім студентів і співробітників Наукової бібліотеки до круглого столу були запрошені проректор з науково-педагогічної роботи Летік Іван Васильович, завідуюча кафедрою філософії Алексєєнко Алла Петрівна, доцент кафедри психіатрії, наркології і медичної психології Черкасова Алеся Олександрівна. Від бібліотеки з повідомленням виступила завідуюча інформаційно-бібліографічним відділом бібліотеки Кравченко Світлана Анатоліївна.

Студенти, викладачі і бібліотекарі виступили з цікавими доповідями, розповівши у своїх виступах про важливі та актуальні питання стосовно шкідливих звичок сьогодення та план заходів щодо їх подолання. Круглий стіл пройшов цікаво і у форматі дискусії . До даної проблеми працівники бібліотеки організували мобільну виставку сучасної літератури, присвячену здоровому способу життя та проблемам, пов’язаним зі шкідливими звичками. Дякуємо всім учасникам за активну участь!