У рамках методичної роботи з підвищення інформаційної культури користувачів бібліотеки, 13 березня співробітники відділу літератури іноземними мовами Наукової бібліотеки разом з кафедрою української мови, основ психології та педагогіки розпочали цикл заходів під назвою Library Lessons для студентів першокурсників, які навчаються англійською мовою. Метою заходів є ознайомити студентів-іноземців 1-го курсу з роботою Наукової бібліотеки та основними положеннями правил користування, розповісти про її ресурси та послуги, можливості пошуку та отримання інформації. Для цього було підготовлено 3 презентації: «Getting to know the Library»- Бабак Т.А., «Electronic and On-line Information resources of the Scientific Library» - Войтюк В.В.та «Rules of Library Use for English medium students»- Дзюбан А.І. Відкривала уроки зі вступним словом зав. відділом літератури іноземними мовами Красюкова О.О.

Наукова бібліотека виражає подяку співробітникам кафедри української мови, основ психології та педагогіки за допомогу в організації проведення даних заходів. Протягом березня місяця відбудеться 6 заходів згідно запланованого графіку, з яким можна ознайомитись на сайті НБ ХНМУ.

Співробітники Наукової бібліотеки завжди готові надати будь-яку консультативну допомогу студентам в навчальному процесі та самопідготовці.