Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

2 березня за сприяння Наукової бібліотеки в Харківському національному медичному університеті відбувся науково-практичний семінар щодо можливостей платформи Web of Science для якісних біомедичних досліджень.

Захід відкрив та звернувся до слухачів з вітальним словом проректор з наукової роботи ХНМУ Валерій М’ясоєдов. Директор Наукової бібліотеки Ірина Киричок представила та надала слово Ірині Тихонковій, кандидату біологічних наук, фахівцю з навчання компанії Clarivate Analytics (до кінця 2016 року  була відділенням провідної міжнародної корпорації Thomson Reuters), якій належить платформа  Web of Science.

Ведуча наголосила на окремих інструментах платформи  Web of Science  – Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID, які надають можливість знайти актуальну і достовірну інформацію за темою дослідження, потенційних співвиконавців та партнерів, допомагають науковцю працювати з джерелами, створити авторський профіль та визначитись з переліком власних публікацій тощо.

Захід відвідали аспіранти, асистенти, молоді викладачі та співробітники бібліотеки, всього 36 людей. В цілому семінар пройшов в робочій атмосфері і викликав певний інтерес у присутніх. Наприкінці Ірина Тихонкова відповіла на численні запитання.

Доповідь-презентація доступна за посиланням