Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

2 лютого 2017 р. відбувся другий семінар циклу заходів для молодих науковців за темою «Надійні інформаційні ресурси для медичної науки та освіти». Обговорювалися актуальні питання: як «не потонути» в потоці інформації, яку надає Інтернет; як отримати можливість вільного доступу до світової наукової інформації; як працювати з ресурсами з доказової медицини і орієнтуватися в довідково-пошуковому апараті, поданому на сайті нашої бібліотеки.

З вітальним словом до слухачів звернулась завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Світлана Кравченко та презентувала доповідь «Сайт НБ ХНМУ як єдине вікно доступу». Про «Зарубіжні Інтернет-ресурси: пошук інформації» розповіла завідувач відділу літератури іноземними мовами Оксана Красюкова, а провідний бібліотекар Віра Віскова представила доповідь «Доказова медицина: вибрані джерела».

 

Учасники ознайомились з виставкою нових надходжень до фонду видань відомих світових видавництв Wolters Klumer/Lippincott Williams&Wilkins, Thieme, Oxford University Press, Elsevier/Saunders та інш.

Семінар, в якому взяли участь 24 молодих науковця, пройшов в робочій атмосфері. 16 лютого відбудеться наступний семінар, присвячений питанням етики цитування.